استقرار نیروهای گارد ملی آمریکا برای مقابله با معترضان در 3 ایالت دیگر

به گزارش مجله جگوار، 3 ایالت دیگر آمریکا نیز برای مقابله با اعتراضات گسترده و سراسری، نیروهای گارد ملی را مستقر کرده اند.

استقرار نیروهای گارد ملی آمریکا برای مقابله با معترضان در 3 ایالت دیگر

به گزارش گروه بین الملل مجله جگوار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، در حالی که تظاهرات اعتراض آمیز علیه قتل جورج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی توسط یک مامور پلیس سفیدپوست در سراسر ایالتهای آمریکا رو به گسترش و افزایش است، 3 ایالت دیگر نیز اعلام کرده اند که نیروهای گارد ملی را برای مقابله با این اعتراضات و برقراری امنیت مستقر کرده اند.

بر اساس این گزارش، فرمانداران تگزاس، کلرادو و یوتا نیروهای گارد ملی را عصر روز شنبه در مناطق مختلف این ایالتها مستقر کرده اند.

گرگ ابوت فرماندار تگزاس در این باره گفت: شهروندان تگزاس حق دارند تا به دنبال احقاق حقوق شهروندی و اولیه خود باشند ولی خشونت و غارتگری تحمل نخواهد شد.

استقرار نیروهای گارد ملی در تگزاس پس از آن است که وزارت امنیت عمومی آمریکا بیش از 1500 افسر را برای کمک به اداره های پلیس اعزام کرده است.

جارد پولیس فرماندار کلرادو نیز گفت: شهردار دنور درخواست حمایت از سوی گارد ملی را داشته است تا مردم را در امنیت و آرامش حفظ کند و مانع از تخریب اموال عمومی و خصوصی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1068

به "استقرار نیروهای گارد ملی آمریکا برای مقابله با معترضان در 3 ایالت دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار نیروهای گارد ملی آمریکا برای مقابله با معترضان در 3 ایالت دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید