اصفهانیان بعد از جنجال در ماجرای فغانی بالاخره آفتابی شد!

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران، کمیته داوران فدراسیون فوتبال طی یک هفته گذشته با حذف نام علیرضا فغانی از لیست داوران بین المللی و بازگرداندن وی به این لیست حسابی جنجالی و خبرساز شد. این ماجرا وقتی جنجالی تر شد که کمیته داوران با سرپرستی فریدون اصفهانیان نام امیر عرب براقی را به دلیل آنچه که نسبت فامیلی وی با فغانی عنوان شده، از لیست داوران خارج کرد.

اصفهانیان بعد از جنجال در ماجرای فغانی بالاخره آفتابی شد!

دسترسی رسانه ها در این چند روز به اصفهانیان امکانپذیر نبود و سرپرست بازنشسته کمیته داوران ترجیح داد در قبال تمام ابهامات ایجاد شده سکوت کند و خودش را در سایه قرار بدهد.

با این حال سایت فدراسیون فوتبال عصر امروز دوشنبه تبادل نظریی را با اصفهانیان ترتیب داده است. البته موضوع این تبادل نظر ارزیابی عملکرد داوران در هفته نخست لیگ برتر فوتبال است و اصفهانیان با پرداختن به این موضوع - و نه پاسخ به ابهامات موجود در لیست بین المللی داوران - آفتابی شده است!

اصفهانیان در این خصوص گفت: با توجه به بررسی صحنه های داوری مسابقات هفته اول که با حضور کارشناسان و در جلسه بررسی بازی های هفته انجام شد باید بگویم در کل مسابقات تنها یک مورد اشتباه تاثیرگذار در بازی تیم های ذوب آهن و فولاد خوزستان روی داد اما مجموعاً عملکرد داوران رضایت بخش بود. ما کوشش کردیم در این هفته ترکیبی از داوران جوان و با تجربه را انتخاب کنیم که فکر می کنم در نهایت هم عملکرد خوبی داشتند و ارزیابی ما از قضاوت های این هفته به طور کلی مثبت بود. امیدواریم فرایند قضاوت ها در هفته های بعدی بهتر باشد.

تصویری از جلسه امروز کمیته داوران با حضور فریدون اصفهانیان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1352

به "اصفهانیان بعد از جنجال در ماجرای فغانی بالاخره آفتابی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان بعد از جنجال در ماجرای فغانی بالاخره آفتابی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید