اعلام آمادگی سرپرست باشگاه استقلال برای یاری به سپیدرود

به گزارش مجله جگوار، سرپرست باشگاه استقلال از اعلام آمادگی اش برای یاری به تیم فوتبال سپیدرود رشت اطلاع داد.

اعلام آمادگی سرپرست باشگاه استقلال برای یاری به سپیدرود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه سپیدرود رشت، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه استقلال و افشین ناظمی مدیرعامل باشگاه سپیدرود در جلسه ای که در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان گیلان برگزار گردید، شرکت کردند.

بخشی در ابتدا با اعلام خشنودی از حضور گیلانی ها در عرصه های مدیریت ورزش در سطح ملی گفت: وقتی یک گیلانی در مدیریت کلان مشغول به فعالیت است، بدون تردید باعث افتخار تمام مردم استان خواهد بود و آقای خلیل زاده از این امر مستثی نیست. امیدوارم با ورود افراد خوشنام و معتبر به ورزش استان بتوانیم شاهد اتفاق های خوبی باشیم که بدون شک نتایج مثبت آن را در سطح جامعه مشاهده خواهیم کرد.

خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال ضمن ابراز تأسف بابت سقوط تیم ریشه دار سپیدرود از لیگ برتر به دسته اول گفت: باید برای فوتبال رشت کاری اساسی کرد تا برای همواره بتواند در سطح نخست فوتبال حرفی برای گفتن داشته باشد. سقوط سپیدرود اتفاق بدی بود که نباید رقم می خورد.

وی اضافه نمود: تیمی با پتانسیل انسانی و قدمت سپیدرود نباید دغدغه حداقل های روزمره را داشته باشد و برای شهر ما مایه تأسف است که یکی از برندهای فوتبال کشور در شهر خودش غریب است و مورد بی مهری قرار گرفته است. من چند سال پیش برای شاد کردن دل همشهری هایم آستین بالا زدم و جهت یاری به سپیدرود ورود کردم، اما بعضی ناراحت شدند و بر خلاف میل باطنی از سپیدرود فاصله گرفتم.

سرپرست باشگاه استقلال با تقدیر از کوشش های افشین ناظمی برای حل مسائل سپیدرود گفت: می دانم چقدر سخت است اداره کردن تیمی خصوصی که پشتوانه مالی هم ندارد و از طرفی به دلیل داشتن طرفداران بی شمار توقعات نیز زیاد است و باید در سطح مطلوب به شرایط آن رسیدگی کرد. من قول می دهم هر یاریی که در توانم باشد برای بهبود شرایط سپیدرود انجام خواهم داد.

ناظمی نیز با تشکر از مدیرکل ورزش و جوانان و خلیل زاده برای برای دغدغه های شان در ارتباط با سپیدرود رشت گفت: طرفداران سپیدرود یاری هایی را که شما سه سال پیش در لیگ دسته اول به تیم شان کردید، فراموش نکرده اند و بدون شک اگر آن حمایت ها نبود هرگز موفقیت های بعدی سپیدرود رقم نمی خورد.

مدیرعامل سپیدرود این باشگاه را جزیی از آثار معنوی و فرهنگی شهر رشت خواند و گفت: ما از تیمی با 51 سال قدمت صحبت می کنیم که در همه محله ها و طبقات مختلف اجتماعی صندلی ویژه ای دارد و سپیدرود جزیی از هویت کلانشهر رشت و استان گیلان است که متأسفانه این ایام، روزهای سختی را می گذراند.

وی با ابراز خوشحالی از اعلام آمادگی خلیل زاده برای یاری به سپیدرود توضیح داد: سپیدرود دارای طرفداران باوفایی است که هرگز کسی را که قدمی در جهت یاری به تیم شان بر می دارند، فراموش نمی نمایند و یاری به سپیدرود یاری به یک فرد یا نهاد یا گروه خاصی نیست و در واقع یاری به هویت یک شهر و استان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 16 اسفند 1398 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 751

به "اعلام آمادگی سرپرست باشگاه استقلال برای یاری به سپیدرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی سرپرست باشگاه استقلال برای یاری به سپیدرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید