ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از دوشنبه شروع می گردد

به گزارش مجله جگوار، اکبر افتخاری اضافه نمود: با هماهنگی های صورت گرفته و موافقت بانک صادرات کسر اقساط تسهیلات قرض الحسنه 7 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری در ماه های فروردین و اردیبهشت به تعویق افتاد و از حقوق بازنشستگان کسر نخواهد شد.

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از دوشنبه شروع می گردد

افتخاری همچنین گفت: علاوه بر این، مقرر شد اقساط وام ماه های فروردین و اردیبهشت برای آن دسته از بازنشستگانی که سهام بیمه ملت را خریداری نموده اند هم به تعویق بیفتد و این اقساط از حقوق این افراد کسر نگردد.

وی با اشاره به اینکه این موضوع شامل اقساط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان هم می گردد، گفت: این تصمیم در چارچوب حمایت از بازنشستگان در شرایط موجود و با همکاری صندوق بازنشستگی و نظام بانکی کشور اتخاذ شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه از شروع ثبت نام مرحله دوم وام ضروری 7 میلیون تومانی از اول اردیبهشت ماه 99 اطلاع داد و گفت: این وام همانند مرحله نخست، به مبلغ 7 میلیون تومان، با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد است. افتخاری گفت: بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می توانند از روز دوشنبه اول اردیبهشت تا اول خرداد به مدت یک ماه با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.irبه صورت اینترنتی ثبت نام نمایند.شرایط دریافت وام ضروری بازنشستگان در صفحه ثبت نام سایت درج خواهد شد.

وی توضیح داد: پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و … آنالیز شده و با اولویت بندی و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات، واجدین شرایط معین و اسامی آنها به وسیله سایت صندوق اعلام خواهد شد.

افتخاری اضافه کرد: پرداخت مرحله دوم وام ضروری 7 میلیون تومانی به حساب واجدین شرایط براساس نوبت بندی و با توجه به سقف معین شده توسط بانک عامل به صورت ماهانه انجام می گردد.

منبع: روزنامه اطلاعات

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1024

به "ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از دوشنبه شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از دوشنبه شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید