خبرنگاران 168 میلیارد ریال کالای احتکاری از انبارهای شهرستان ری کشف شد

به گزارش مجله جگوار، شهرری - خبرنگاران - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از کشف 253 تن ورق استیل و 23 تن مواد پلیمیری به ارزش 168 میلیارد و 260 میلیون ریال در این شهرستان اطلاع داد.

خبرنگاران 168 میلیارد ریال کالای احتکاری از انبارهای شهرستان ری کشف شد

موسی احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: کالاهای کشف شده از سه انبار مجزا از یکدیگر شناسایی که به جرم احتکار و اختفا ضبط شد.

وی با بیان اینکه صاحبان کالاهای فوق برای ادامه فرایند رسیدگی به پفراینده هایشان به مراجع قضایی معرفی شدند، اضافه کرد: 218 تن ورق استیل به ارزش 146 هزار و 60 میلیون ریال از یک انبار و 35 تن رول ورق استیل نیز به ارزش 18 میلیارد و 900 میلیون ریال از یک انبار دیگر توسط بازرسان اداره صمت کشف شده است.

احمدی ادامه داد: بازرسان اداره صمت در بازرس های خود از یک انبار نیز پیروز به کشف 23 تن مواد پلیمری به ارزش سه میلیارد و 300 میلیون ریال شدند.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار گرفته است، گفت: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان توسط گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می گردد.

احمدی با بیان اینکه در زمینه تخلف در حوزه قاچاق، احتکار و اختفا بدون کمترین اغماضی برخورد انجام می گردد، عنوان نمود: اداره صمت شهرستان ری به همراه اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه تیم های بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه ها و مراکز تولیدی اختصاص داده که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می نمایند.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1295

به "خبرنگاران 168 میلیارد ریال کالای احتکاری از انبارهای شهرستان ری کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 168 میلیارد ریال کالای احتکاری از انبارهای شهرستان ری کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید