دو طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران ایران

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه روز گذشته با برگزاری پنج وزن نخست در شهر استانبول ترکیه شروع شد. در خاتمه مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست علی قلی زادگان و امیرحسین فیروزپور در اوزان 57 و 86 کیلوگرم به ملاقات فینال راه یافتند، کیان محمودجانلو و حسن عبادی در وزن 65 کیلوگرم راهی ملاقات رده بندی شدند، ابوالفضل حاجی پور در وزن 65 کیلوگرم در گروه بازنده ها حضور دارد و مهدی ویسی در وزن 57 کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

دو طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران ایران

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 12 بر 1 مقابل موخامد بالگابای از قزاقستان به پیروزی رسید. وی در دور سوم با نتیجه 7 بر 5 مغلوب روبرتی دینگاشویلی از گرجستان شد و با توجه به شکست این حریف از دور رقابت ها کنار رفت. علی قلی زادگان نیز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل گئورگی وانگلوف از بلغارستان با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور سوم با نتیجه 3 بر 2 از سد کالجان راخات از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قلی زادگان در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 روبرتی دینگاشویلی از گرجستان را از پیش رو برداشت و به ملاقات فینال راه یافت.

در وزن 65 کیلوگرم ابوالفضل حاجی پور در دور نخست با نتیجه 12 بر 4 کوئنتین استیکر از فرانسه را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل علی بک عثمان اف از قرقیزستان با نتیجه 8 بر 6 مغلوب گردید و با توجه به حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال، به گروه بازنده ها رفت تا به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد. کیان محمودجانلو پس از استراحت در دور اول در دور دوم شوتا فارتنیدزه از گرجستان را با نتیجه 4 بر 4 مغلوب کرد. وی در دور سوم مقابل موهامت کاهرامان از ترکیه با نتیجه 9 بر 6 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

محمودجانلو در این ملاقات مقابل علی بک عثمان اف از قرقیزستان با نتیجه 13 بر 3 مغلوب گردید و به ملاقات رده بندی رفت. حسن عبادی نیز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر فاتح اونالان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور سوم با نتیجه 5 بر 4 مقابل سلیم کوزان از ترکیه به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبادی در این مرحله مقابل ارنظر آکمات علی اف از قرقیزستان ضربه فنی شد و به ملاقات رده بندی رفت.

در وزن 86 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با نتیجه 12 بر 8 مقابل پی کلیتون از کانادا به رجحان دست یافت. وی در دور دوم مقابل کشتی گیری از قرقیزستان با نتیجه 11 بر 2 پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فیروزپور در این مرحله فاتح اردین دارنده مدال نقره دنیا از کشور ترکیه را با نتیجه 14 بر 4 مغلوب کرد و به ملاقات فینال راه یافت.

رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال اوزان فوق امروز (شنبه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1731

به "دو طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید