شهردار مسکو: تردد در سطح شهر متعادل است

به گزارش مجله جگوار، شهردار مسکو در مصاحبه ای اظهار کرده که تردد مردم در این شهر با محدودیت هایی که برای جلوگیری از شیوع کرونا اعمال شده، متعادل شده است.

شهردار مسکو: تردد در سطح شهر متعادل است

به گزارش مجله جگوار، ساکنان مسکو با هر سنی تا 30 ماه مه اجازه دارند که تنها برای رفتن به محل کار، دریافت خدمات پزشکی اورژانسی، خرید مایحتاج خود از مغازه ها و داروخانه ها، بیرون بردن حیوانات خانگی و بیرون گذاشتن زباله ها از خانه بیرون بروند.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، شهردار مسکو اظهار کرد: ما شاهد تردد طولانی روزانه حدود سه میلیون تن هستیم که یک چهارم 12 میلیون تنی است که در مسکو زندگی می کنند. دیگر افراد تنها در مسافت های کوتاهی قدم زده یا جابه جا می شوند که مربوط به خرید از مغازه ها و فروشگاه ها است. اکنون وضعیتی متعادل داریم، اگرچه مطمئنا وضعیتی ساده نیست.

این شهردار ادامه داد، شمار مسافران مترو تا 80 رصد کاهش یافته و شمار افرادی که از حمل و نقل زمینی استفاده می کنند، شاهد کاهشی 70 تا 75 درصدی بوده که کاهش حدود 50 درصدی ترافیک را به همراه داشته است.

او در ادامه گفت، ساکنان مسکو خود را ملزم به رعایت تدابیر بهداشتی کرده و علاوه بر آن از همسایگان و نزدیکانشان نیز می خواهند که قرنطینه فردی را رعایت کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 13 خرداد 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 983

به "شهردار مسکو: تردد در سطح شهر متعادل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار مسکو: تردد در سطح شهر متعادل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید