عقب نشینی شهردار مشهد از خرید باشگاه پدیده

شهردار مشهد از خرید امتیاز باشگاه پدیده خراسان منصرف شد.

عقب نشینی شهردار مشهد از خرید باشگاه پدیده

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در حالی که همه کارهای مربوط به انتقال تیم پدیده مشهد به شهرداری این شهر مهیا بود، شهردار مشهد به یکباره از تصمیم خود منصرف شد تا تنها نماینده استان خراسان در لیگ برتر دچار مشکل گردد.

نکته جالب توجه اینکه شهردار مشهد علاقه مند به همکاری با باشگاه سیاه جامگان مشهد گردیده است. ظاهراً خداداد عزیزی که اخیراً به عنوان همه کاره تیم سیاه جامگان انتخاب گردیده به خاطر رفاقت دیرینه اش با شهردار مشهد نقش مهمی را در این همکاری که قرار است بین باشگاه لیگ یکی و شهرداری مشهد صورت بگیرد، داشته است.

با شرایط موجود مالکیت باشگاه پدیده احتمالاً به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری واگذار می گردد، چرا که مجموعه پدیده در یک سال اخیر هیچ کمک مالی به این تیم نکرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
اخبار و مقالات مرتبط با "عقب نشینی شهردار مشهد از خرید باشگاه پدیده"

مهدی علی نژاد برای سومین دوره متوالی به عنوان نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، در این مراسم که شامگاه پنجشنبه 18 مرداد برگزار گشت، قطعاتی از پیانوی ایرانی توسط استاد پویان آزاده نواخته گشت و استاد علی اکبر شکارچی نیز به کمانچه نوازی برای مهمانان پرداخت.

هوشنگ ناظری در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: شهردار زابل به همراه 6 کارمند دیگر شهرداری این شهر به علت پرونده مالی دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، مدیر اجرایی بانک توسعه ایران و مصر اعلام کرد که وی بعید می داند که تحریم های آمریکا منجر به توقف فعالیت های این بانک شود.

به "عقب نشینی شهردار مشهد از خرید باشگاه پدیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با عقب نشینی شهردار مشهد از خرید باشگاه پدیده

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید