فشار واعظی برای استعفای نمکی؟

به گزارش مجله جگوار، ابوالفضل ابوترابی منتخب نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از منبع موثق شنیدیم که محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور دکتر نمکی وزیر بهداشت را تهدید نموده که در صورتی با دولت هماهنگ نباشد، باید استعفا دهد.

فشار واعظی برای استعفای نمکی؟

وی در مصاحبه با فارس اضافه نمود: واعظی در این تهدید به دکتر نمکی گفته چرا از رئیس جمهور در بحث مقابله با کرونا تقدیر و تشکر ننموده است؛ در حالی که رئیس جمهور زحمات زیادی کشیده است؟

جهانپور تکذیب کرد

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شایعه ای در زمینه فشار رییس دفتر ریاست جمهوری مبنی بر استعفای وزیر بهداشت مطرح شد که این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و کاملا بی پایه و اساس است.

کیانوش جهانپور در مصاحبه با ایرنا درباره صحبت های منتخب نجف آباد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر فشار رییس دفتر ریاست جمهوری مبنی بر استعفای وزیر بهداشت اضافه نمود: این شایعه کاملا بی پایه و اساس است و علاوه بر حمایت های رییس دفتر رییس جمهوری که در همه مراحل صورت گرفته، هفته گذشته وزیر بهداشت از اقدامات دکتر واعظی قدردانی کرد.

وی بیان نمود: روابط فردی بین دکتر واعظی و دکتر نمکی هم سال هاست وجود داشته و چنین شایعه ای به هیچ عنوان صحت ندارد و بی پایه و اساس است. این شایعه هیچ محلی از اعتنا ندارد و درست نیست.

روایت وزیر معزول صمت از تهدید واعظی

لازم به ذکر است، رضا رحمانی که 22 اردیبهشت با حکم حسن روحانی رئیس جمهور جای خود را به حسین مدرس خیابانی داد و از وزارت صنعت، معدن و تجارت کنار رفت در نامه ای به روحانی تصریح نموده بود که محمود واعظی با او تماس گرفته و تهدید نموده در صورت رای نیاوردن طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس شورای اسلامی، وی برکنار خواهد شد.

وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت در ادامه نامه خود به رئیس دولت دوازدهم خاطرنشان نموده بود که واعظی همچنین در تماس دیگری به وی اعلام نموده است که استعفا بدهد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1077

به "فشار واعظی برای استعفای نمکی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار واعظی برای استعفای نمکی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید