قرارداد مالی عجیب یک پرسپولیسی کار دست عرب داد!

به گزارش مجله جگوار، مهدی شریفی مهاجم پرسپولیس با نظر کالدرون از این تیم کنار گداشته شد اما مبلغ قراردادش با سرخ ها باعث دردسر شد.

قرارداد مالی عجیب یک پرسپولیسی کار دست عرب داد!

خبرآنلاین؛ مدیریت باشگاه پرسپولیس در فصل جابجایی با یک پیشنهاد از اکثر بازیکنان این تیم روبرو شد آن هم افزایش رقم قرارداد بود. در این بین برخی از بازیکنان هستند که هنوز خواسته ملی شان برآورده نشده و از این موضوع ناراحتند. علی علیپور، امید عالیشاه و احمد نوراللهی که هر سه نفر قرار است ظرف روزهای آینده تکلیف شان مشخص شود. اما اینکه چه موضوعی باعث تحریک اکثر بازیکنان در این زمنیه شد یکی از دلایلش قرارداد عجیب یکی از بازیکنان بود.

مهدی شریفی که فصل پیش خیلی کم فرصت بازی در پرسپولیس را پیدا کرد بعد از بازی برابر نیرو زمینی از این تیم کنار گداشته شد اما باعث جنجال بین بازیکنان پرسپولیس شد. مبلغ قرارداد شریفی با این باشگاه یک میلیاردو نیم است. این موضوع وقتی به گوش بازیکنان دیگر این تیم رسیده حسابی تعجب کرده و برای افزایش رقم دستمزد خود اقدام کردند. اقداماتی که موثر واقع شد و عرب تقریبا رقم قرارداد اکثر بازیکنان تیمش را چند صد میلیونی و بعض چند میلیاردی بالا برد تا کار برای مدیریت آینده پرسپولیس برای پرداخت این مبلغ بسیار سخت شود.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 245

به "قرارداد مالی عجیب یک پرسپولیسی کار دست عرب داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد مالی عجیب یک پرسپولیسی کار دست عرب داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید