معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی: صدور مجوز مراکز تخصصی ازدواج در گناباد رایگان شد

به گزارش مجله جگوار، معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برای نخستین بار در این استان مراحل صدور مجوز فعالیت مراکز تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده در گناباد به صورت رایگان انجام می شود.

معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی: صدور مجوز مراکز تخصصی ازدواج در گناباد رایگان شد

به گزارش خبرنگاراز ، حسن عزیزی معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در نشست ساماندهی امور جوانان گناباد با عنوان تبیین طرح توسعه اقتصادی گفت: همچنین گناباد نخستین شهرستان خراسان رضوی است که اداره کل ورزش و جوانان تمام هزینه های ثبت سازمان های مردم نهاد را در آن متقبل می شود و نیاز به پرداخت مبالغی از سوی متقاضیان نیست.

وی شرح داد: متقاضیان راه اندازی سازمان های مردم نهاد در بخش های مختلف از جمله بخش بانوان در مرحله نخست فعالیت 50 میلیون ریال تسهیلات دریافت می کنند.

معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برای رونق کسب و کار ها در بخش جوانان این استان امسال دستکم 300 میلیون ریال پرداخت می شود.

عزیزی افزود: 14 میلیارد ریال تسهیلات طی یکسال گذشته به سازمان های مردم نهاد در استان خراسان رضوی پرداخت شد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد جوانان برای رفع مسائل و توسعه اقتصادی جامعه ادامه داد: جوانان با وجود ظرفیت ها و توانمندی در بخش های مختلف دچار انفعال شده اند.

معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مسئولان ذیربط بستر نقش آفرینی جوانان در عرصه های گوناگون را به نحو مطلوب فراهم نکرده اند و این قشر هم در افزایش سطح بینش و آگاهی خود اهتمام لازم را نداشته اند.

حامد قربانی فرماندار گناباد نیز در این نشست گفت: جوانان این شهرستان از ظرفیت های بسیار در بخش های مختلف و به خصوص توسعه اشتغال و کارآفرینی برخوردارند و بیشتر دریاقت کنندگان تسهیلات اشتغال و کار آفرینی گناباد طی سنوات اخیر را جوانان تشکیل می دهند.

وی شرح داد: همدلی خوبی بین مسئولان و دست اندرکاران دستگاه های اجرایی ذیربط و مجامع مشورتی بانوان و جوانان برای بهره گیری از ظرفیت های جوانان وجود دارد.

قربانی افزود: طرح مثلث اقتصادی به عنوان طرح ابتکاری استاندار خراسان رضوی فرصت مناسبی برای بهره گیری بیشتر از توان این رده سنی است.

شهرستان 90 هزار نفری گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

/ ز.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 212

به "معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی: صدور مجوز مراکز تخصصی ازدواج در گناباد رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون فرهنگی و امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی: صدور مجوز مراکز تخصصی ازدواج در گناباد رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید