نارضایتی شهردار واشنگتن از بی کفایتی ترامپ

به گزارش مجله جگوار، شهردار واشنگتن در پاسخ به توئیت دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور که او را بی کفایت دانسته بود، به انتقاد از وی پرداخت و گفت رئیس جمهوری که خود بی کفایت است، برای فرافکنی، دیگران را به کفایتی متهم می نماید.

نارضایتی شهردار واشنگتن از بی کفایتی ترامپ

موریل بوزر شامگاه آدینه به وقت محلی در نشستی خبری این مطلب را در پاسخ به سؤالی درباره توئیت ترامپ عنوان نمود که گفته بود؛ شهردار بوزر کاملاً بی کفایت است و به هیچ وجه صلاحیت اداره شهر مهمی چون واشنگتن دی سی را ندارد.

ترامپ اضافه نموده بود که اگر زنان و مردان عظیم گارد ملی وارد نمی شدند، او بهتر از شهردار همتای خود در مینیاپولیس به نظر نمی رسید!

شهردار واشنگتن دی.سی در ادامه اظهارات خود اضافه نمود: حرف های زیادی می گردد در این باره گفت اما فکر می کنم همه ما باید به آنچه پیش روی ماست، تمرکز کنیم.

بوزر ادامه داد: ملت ما دارد آسیب می بیند و نیازمند التیام است. مقامات در هر سطحی، از مقامات عالی تا شهردار باید بر این تمرکز کنیم که چگونه مردم را گرد هم آوریم.

پس از آنکه شهردار واشنگتن پاسخ مستقیمی به ترامپ نداد، خبرنگار پرسید: واکنش شما به توئیت ترامپ چیست؟ که بوزر تنها به گفتن این جمله اکتفا کرد: شما باید چیزهایی درباره قابلمه و دیگ شنیده باشید.

اشاره وی به این ضرب المثل است که دیگ به دیگ می گه روت سیاه. این جواب شهردار واشنگتن، خنده حضار را به همراه داشت.

بوزر در مخالفت با اقدام یکجانبه ترامپ در استقرار گارد ملی و ارتش این کشور در خیابان منتهی به کاخ سفید، نام این خیابان را به جان سیاهپوستان ارزشمند است تغییر داد. همچنین خواهان خاتمه دادن به حضور ارتش در این شهر شد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1078

به "نارضایتی شهردار واشنگتن از بی کفایتی ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی شهردار واشنگتن از بی کفایتی ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید