پاسخ فدراسیون ورزش های همگانی به گزارش خبرنگاران

به گزارش مجله جگوار، فدراسیون ورزش های همگانی به گزارش امروز (شنبه) خبرنگاران پیرامون برکناری رئیس هیئت استان سمنان واکنش نشان داد.

پاسخ فدراسیون ورزش های همگانی به گزارش خبرنگاران

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله جگوار، گزارشی با تیتر رونمایی از شیوه جدید مهندسی انتخابات، استفاده ابزاری سرپرست فدراسیون همگانی از قانون بازنشستگی امروز (شنبه) در مجله جگوار منتشر شد که در آن به تخلف فدراسیون مذکور اشاره شده است.

به دنبال انتشار این گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی جوابیه ای را برای مجله جگوار ارسال کرد که متن آن به توضیح زیر است:

با سلام

احتراماً، عطف به انتشار گزارشی تحت عنوان رونمایی از شیوه جدید مهندسی انتخابات در آن خبرگزاری به تاریخ 02، 06، 98 در پاسخ به مندرجات ارائه شده مستدعی است پاسخ ذیل در جهت تنویر افکار عمومی روی خروجی آن خبرگزاری قرار گیرد.

همانگونه که مستحضرید هر قانونی طبیعتاً لازم الاجراست، اما هیچ قانونی دلیل بر نقض قانونی دیگر نمی گردد. در خصوص عزل و نصب روسای هیئت ها، به استحضار می رساند طبق تبصره یک ماده 10 آیین نامه هیئت های ورزشی، مسئول یک فدراسیون ورزشی براساس قانون این اجازه را دارد تا در صورت وجود دلایل معین، رییس یک هیئت را پس از هماهنگی با مدیر کل استان مربوطه عزل و نسبت به معرفی سرپرست جدید پیشنهادی از سوی مدیر کل اقدام نماید، ضمن مکاتبات معمول با اداره کل ورزش و جوانان استان مربوطه، فرد مورد نظر را معرفی نماید.

در خصوص هیئت ورزش های همگانی استان سمنان به اطلاع می رساند، رییس قبلی هیئت پس از درخواست مدیرکل ورزش و جوانان استان، برکنار و مسئول جدید از سوی سرپرست فدراسیون معرفی شده که با پیشنهاد و موافقت اداره کل همراه بوده است. این اقدام کاملاً منطبق با قانون بوده است و سرپرست فدراسیون بر اساس وظایف و تکالیف محوله، علاوه بر فراهم آوردن برگزاری انتخابات، قطعاً موظف به بسیاری امور جاری دیگر فدراسیون؛ از جمله پاسخ به درخواست ادارات کل ورزش و جوانان در چنین مواردی نیز می باشد.

با احترام مجدد

انوشیروان دادگر

سرپرست کمیته روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 286

به "پاسخ فدراسیون ورزش های همگانی به گزارش خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ فدراسیون ورزش های همگانی به گزارش خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید