پیش بینی بورس هفته سوم آبان ، بورس بعد از انتخابات چه می گردد؟

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران، در حالی که هنوز نتیجه انتخابات آمریکا معین نشده است سهم های ارز محور بازار سهام رشد قابل ملاحظه ای داشتند.

پیش بینی بورس هفته سوم آبان ، بورس بعد از انتخابات چه می گردد؟

محمد خبری زاد در رابطه با دلیل ریزش بازار سهام گفت: دلیل ریزش بازار سهام سرمایه هایی است که در شهرویور و مرداد ماه از بازار سهام خارج شد و دیگر به این بازار تزریق نشد، اما انتظار می رفت بعد از انتخابات اعتماد به بازار سهام بازگردد و سرمایه دوباره به بازار سهام تزریق گردد اما امروز نیز ورود پول حقیقی و ارزش معاملات بازار سهام زیاد بهبود پیدا نکرد.

این کارشناس در رابطه با فرایند بازار سهام هفته بعد گفت: اگر ترامپ رئیس جمهور گردد بازار سهام روزهای شنبه و یک شنبه صعودی است اما باید به سیاست های دولت خودمان نیز توجه کنیم. به نظر می رسد بعد از انتخابات آمریکا اگر قرار باشد اقدام مثبتی صورت گیرد باید تا انتخابات خودمان نیز صبر کنیم و این موضوع باعث می گردد بازار سهام بعد از انتخابات آمریکا در بلاتکلیفی قرار بگیرد. اما به نظر می رسد با پیروزی ترامپ فرایند بازار سهام در روزهای اول هفته صعودی است اما اگر پول های خارج شده از بازار سهام بازنگردد فرایند بازار سهام صعود نخواهد داشت. اما با پیروزی بایدن و ریزش دلار فرایند بازار احتمالا سهام هفته بعد نزولی است.

این کارشناس در رابطه با احتمال صعودی شدن بازار سهام گفت: اگر ترامپ پیروز گردد و دلار دوباره فرایند صعودی پیدا کند و همچنین سود بانکی افزایش پیدا نکند بازار سهام رشد خواهد داشت.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1322

به "پیش بینی بورس هفته سوم آبان ، بورس بعد از انتخابات چه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بورس هفته سوم آبان ، بورس بعد از انتخابات چه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید