تاج: همه تیم ها می توانند از امکانات مرکز ملی فوتبال استفاده نمایند

به گزارش مجله جگوار، برخی منتتظرند اختلافی پبش بیاید تا اظهارنظر و بعضا عقده گشایی باشند اما اجازه بدهیم تیم ملی بزرگسالان و تیم امید پس از چندین دهه قهرمانی در جام ملت ها و صعود به المپیک را به مردم هدیه نمایند.

تاج: همه تیم ها می توانند از امکانات مرکز ملی فوتبال استفاده نمایند

به گزارش مجله جگوار ،مهدی تاج درباره برخی نقدها نسبت به پاره ای از اظهارات گفت: شخصا باید بگویم که با بیان برخی الفاظ و ادبیات موافق نیستم. در وهله بعدی موضوع مهم این است که تصمیم گیری برای استفاده از امکانات مرکز ملی فوتبال بر عهده فدراسیون است و همه تیم های ملی می توانند از امکانات آن بهره ببرند. این را هم باید بپذیریم که سلیقه ها متفاوت است اما همه مقابل قانون می بایست مطیع باشند.

وی اضافه نمود: در این میان متاسفانه برخی منتتظرند اختلافی پبش بیاید تا اظهارنظر و بعضا عقده گشایی باشند اما توصیه من این است اجازه بدهیم تیم ملی بزرگسالان و تیم امید پس از چندین دهه قهرمانی در جام ملت ها و صعود به المپیک را به مردم هدیه دهند.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: تاکید می کنم استفاده از امکانات و زمین های مرکز ملی فوتبال متعلق به همه تیم های ملی است. با توجه به درخواست های تیم ها به دبیرکل و بر اساس اولویت های فنی و زمانی،برنامه ریزی لازم صورت می گیرد.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 71

به "تاج: همه تیم ها می توانند از امکانات مرکز ملی فوتبال استفاده نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: همه تیم ها می توانند از امکانات مرکز ملی فوتبال استفاده نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید