تساوی استقلال زرد و آبی در مصاف درون تیمی

به گزارش مجله جگوار، تیم فوتبال استقلال با تقسیم شدن به 2 گروه مختلف در یک مصاف درون تیمی به تساوی یک بر یک دست یافتند.

تساوی استقلال زرد و آبی در مصاف درون تیمی

به گزارش خبرنگاران، با نظر محمود فکری بازیکنان استقلال امروز در مصافی درون تیمی و در قالب دو تیم زرد و آبی به میدان رفتند. پیش از شروع این بازی از بازیکنان استقلال تست کرونا گرفته شد.

تیم الف که با لباس آبی به میدان رفته بود با ترکیب علیرضا انصاری، سالار هراتی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، میلاد زکی پور، فرشید باقری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، احمد موسوی، محمد عابدی و ارسلان مطهری وارد زمین شد و تیم ب که کاور زرد بر تن داشت با ترکیب سید حسین حسینی، آرش داجلیری، محمدحسین مردامند، شاهین طاهرخانی، متین کریم زاده، داریوش شجاعیان، مهدی مهدی پور، امیرحسین خدامرادی، بابک مرادی، فردین رابط و سجاد آقایی به میدان رفت.

این بازی که در دو نیمه 35 دقیقه ای برگزار گشت، با گل دقیقه 11 تیم زرد همراه بود. سجاد آقایی بعد از فرار به داخل محوطه جریمه تیم آبی، در موقعیتی تک به تک با دروازه بان نهاده شد و پیروز شد تیمش را پیش بیاندازد.

در نیمه دوم و در دقیقه 28 تیم آبی صاحب یک ضربه پنالتی شد و این ضربه را فرشید باقری به گل تبدیل کرد تا بازی به تساوی یک بر یک کشیده گردد.

در ادامه کوشش دو تیم برای زدن گل بیشتر ثمری نداشت تا این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

در این بازی احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در محل برگزاری بازی درون تیمی آبی ها حاضر شد و دقایقی با محمود فکری سرمربی استقلال هم صحبت کرد. همچنین علیرضا نیکبخت واحدی هم با حضور در محل برگزاری مصاف درون تیمی آبی ها، این بازی را از نزدیک تماشا کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1293

به "تساوی استقلال زرد و آبی در مصاف درون تیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی استقلال زرد و آبی در مصاف درون تیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید