عالیشاه: تیم آقایان صدرنشین بود باز هم دنبال تعطیلی لیگ بودند؟ ، در صورت تعطیلی، پرسپولیس باید قهرمان معرفی گردد

به گزارش مجله جگوار، بازیکن تیم پرسپولیس اعلام نمود در صورتی تعطیلی فصل جاری لیگ برتر، باید سرخپوشان را قهرمان معرفی نمایند.

عالیشاه: تیم آقایان صدرنشین بود باز هم دنبال تعطیلی لیگ بودند؟ ، در صورت تعطیلی، پرسپولیس باید قهرمان معرفی گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، امید عالیشاه در گفت و گو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد بلاتکلیفی بازی های لیگ برتر گفت: واقعا ما هم از این شرایط خسته شده ایم و نمی دانیم که قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. چیزی که تعیین است این است که این بلاتکلیفی به کل فوتبال کشور آسیب می زند. امیدوارم مسئولان تصمیم گیرنده با تدبیری مناسب شرایط را تعیین نمایند.

وی با انتقاد از کسانی که خواهان تعطیلی لیگ برتر هستند ادامه داد: قطعا برای همه ما سلامتی مردم کشورمان خیلی مهم است. ما هم آرزو می کنیم که این ویروس منحوس زودتر از کشور ما ریشه کن گردد اما نمی دانم چرا بعضی به دنبال تعطیلی لیگ برتر هستند؟ الان خیلی از کسب و کارها به راه افتاده و می بینیم که مردم در سطح کشور در حال فعالیت هستند. در حالی خیلی از فعالیت های اجتماعی مردم به راه افتاده که خیلی از آنها در فضای بسته کار می نمایند. در این شرایط نمی دانم چرا بعضی ها با برگزاری فوتبال که در فضای باز برگزار می گردد مخالف هستند؟ واقعا آدم شک می نماید که این افراد نگران سلامتی مردم هستند.

کاپیتان دوم پرسپولیس همچنین توضیح داد: پرسپولیس 40 میلیون طرفدار عاشق دارد که با این تیم زندگی می نمایند و نمی گردد همین طور لیگ را تعطیل نمایند. به هر حال باید فکر خوبی انجام گردد. یا لیک ادامه پیدا کند یا اینکه اگر قرار است لیک تعطیل گردد باید پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی نمایند. ما 10 امتیاز از رقبا بالاتر هستیم و شانس اول قهرمانی را در اختیار داریم. منطقی این است که اگر قرار است قهرمان را بدون بازی ها تعیین نمایند باید پرسپولیس قهرمان گردد. در فرانسه هم این رخ داد و تیم صدرنشین را قهرمان اعلام کردند. انتظار ما هم بیجا نیست.

عالیشاه اعلام کرد: ما هم به سلامتی مردم فکر می کنیم اما این حق ماست که بعد از ماه ها کوشش و سختی در سرما و گرما به دنبال رسیدن به حق خودمان باشیم. خیلی از کشورهای اروپایی قصد دارند لیگ خود را شروع نمایند و نمی دانم چرا بعضی ها این قدر از ادامه لیگ هراس دارند. من از آن ها می پرسم که اگر تیم مورد علاقه خودشان هم صدرنشین بود باز هم به دنبال تعطیلی لیگ بودند؟ بهتر است همه منطقی حرف بزنند. مگر می گردد لیگ را بدون تعیین شدن قهرمان تمام کرد؟ وقتی خیلی از کشورها به دنبال ادامه لیگ خودشان هستند ما چرا باید به فکر تعطیلی باشیم؟ این اتفاق احجاف در حق ما بازیکنان است که برای موفقیت کوشش زیادی کردیم. امیدوارم مسئولان تصمیم گیرنده تحت تاثیر این فشارها قرار نگیرند و تصمیمی گرفته گردد که به سود فوتبال باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1044

به "عالیشاه: تیم آقایان صدرنشین بود باز هم دنبال تعطیلی لیگ بودند؟ ، در صورت تعطیلی، پرسپولیس باید قهرمان معرفی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عالیشاه: تیم آقایان صدرنشین بود باز هم دنبال تعطیلی لیگ بودند؟ ، در صورت تعطیلی، پرسپولیس باید قهرمان معرفی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید