ارائه 300 محصول دانشگاه آزاد در نمایشگاه فناوری های نانو

به گزارش مجله جگوار به نقل از دانشگاه آزاد، بابک نگاهداری امروز در حاشیه امضای تفاهم نامه با شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، اظهارداشت: یکی از حوزه های اصلی که این دانشگاه در آن قابلیت های بالایی دارد و در دوره جدید تمرکز مدیریتی بیشتری پیدا کرده، شبکه آزمایشگاهی است. بنابراین اتصال شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتفاق فرخنده ای است.

ارائه 300 محصول دانشگاه آزاد در نمایشگاه فناوری های نانو

وی اضافه کرد: تعامل و همکاری با شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طی دو سال گذشته پیگیری شد و امروز هم برای اینکه ابعاد جدیدی از این همکاری را با قوت بیشتری نسبت به گذشته پیش ببریم، یک تفاهم نامه با فعالیت های جدید و متناسب با شرایط جدید امضا شد.

نگاهداری با بیان اینکه تلاش داریم تمامی مراکز آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی را به شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وصل کنیم، گفت: تحقق این امر نیاز به تسریع در روند دارد.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی موفقیت ها و دستاوردهای خوبی در حوزه نانو داشته و اکنون با ارائه 300 محصول نانو که 50 محصول آن به مرحله بازار و فروش رسیده، در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو حضور یافته است.

وی تاکید کرد: این حضور فرصت خوبی بود که در خلال برگزاری نمایشگاه نانو بتوانیم تفاهم نامه همکاری امضا کنیم و تمرکز بیشتری به اتصال این دو شبکه اجتماعی داشته باشیم.

رشد 60 درصدی محصولات نانو ارائه شده در دوازدهمین نمایشگاه

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: محصولات نانوی ارائه شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو بیش از 60 درصد رشد داشته است. این موضوع نشان می دهد محققان و مراکز تحقیقاتی نانو فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در این حوزه تمرکز و سرمایه گذاری ویژه ای انجام داده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 493

به "ارائه 300 محصول دانشگاه آزاد در نمایشگاه فناوری های نانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه 300 محصول دانشگاه آزاد در نمایشگاه فناوری های نانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید