اعلام برنامه های هفته آموزش در دانشگاه علامه طباطبائی

به گزارش مجله جگوار، هفته آموزش در دانشگاه علامه طباطبائی با شعار آموزش؛ از طرح درس تا کارآفرینی و برنامه ریزی برگزار می شود.

اعلام برنامه های هفته آموزش در دانشگاه علامه طباطبائی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله جگوار به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی ،هفتۀ آموزش در دانشگاه علامه طباطبائی با شعار آموزش؛ از طرح درس تا کارآفرینی و برنامه ریزی برگزار می شود.

شجاع احمدوند معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: هفته آموزش در دانشگاه علامه طباطبائی از 7 الی 11 اردیبهشت ماه با شعار آموزش؛ از طرح درس تا کارآفرینی و برنامه ریزی در حال برگزاری است و به این مناسبت برنامه های مختلفی در سطح معاونت آموزشی و دانشکده های دانشگاه برگزار می شود.

او با تشریح این برنامه ها در طی این هفته بیان داشت: هم اندیشی با مسئولان دانشگاه و دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی باهدف تبادل نظر با مسئولان آموزشی و پیشنهاد ها مدیران گروه های آموزشی دانشگاه، برگزاری پنل طرح درس تا کارآفرینی، تقدیر از استادان نمونه، دانشجویان برتر و کارشناسان برگزیده با برگزاری مراسم ویژه در دانشکده ها، برگزاری کارگاه های بهبود عملکرد برای کارکنان آموزش و نیز برگزاری کارگاه انتقال تجربه توسط اساتید پیش کسوت در سطح دانشکده ها ازجمله این برنامه ها است.

احمدوند در ادامه با اشاره به سیاست دانشگاه در خصوص معرفی ظرفیت های آموزشی و پژوهشی افزود: با در نظر داشتن این سیاست، تدارک برنامه ای با عنوان دانشگاه بدون حصار با دعوت از دانش آموزان دبیرستان های تهران معرفی رشته های پرطرفدار دانشگاه با حضور استادان این رشته ها و پاسخ به سؤالات این دانش آموزان و نیز معرفی امکانات آموزشی و پژوهشی دانشگاه همچون بازدید از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برنامه ریزی شده است.

معاون آموزشی دانشگاه در سرانجام گفت: برگزاری جشن هفتۀ آموزش با حضور کارکنان حوزۀ معاونت آموزشی نیز حسن ختام برنامه های هفته آموزش امسال است که 11 اردیبهشت با تقدیر از کارشناسان برگزیده آموزشی در سالن اجتماعات دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 188

به "اعلام برنامه های هفته آموزش در دانشگاه علامه طباطبائی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه های هفته آموزش در دانشگاه علامه طباطبائی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید