برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

به گزارش مجله جگوار، مجمع عمومی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی صبح امروز به ریاست مهین فرهادی زاد معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار گردید.

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کونگ فو وهنرهای رزمی، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون صبح امروز (سه شنبه هشتم تیر) به ریاست مهین فرهادی زاد معاون وزیر ورزش و جوانان در محل سالن فارسی آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک برگزار گردید.

در این جلسه کیکاوس سعیدی نماینده کمیته ملی المپیک، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، باقری معاون امور مجامع دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی در وزارت ورزش و جوانان، رضا حیدری، مجدالدین مستعان، فاطمه شهریاری، رئیس، دبیر و نایب رئیس بانوان فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی در این جلسه حاضر بودند و سایر اعضای مجمع از جمله روسای هیئت های استانی به صورت وبیناری در جلسه شرکت کردند.

مستعان گزارشی از عملکرد سالانه فدراسیون را ارائه و رییس فدراسیون کونگ فو هم برنامه های بین المللی فدراسیون را تشرح کرد. بعلاوه گزارش مستقل حسابرس و گزارشات اقتصادی سال 99 هم در مجمع ارائه شد، سپس در ادامه تقویم 1400 فدراسیون به تصویب رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1756

به "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید