تهدید به لغو بازی استقلال ، پدیده، پول تبلیغات در جیب چه کسی؟

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران، از زمانی که تماشاگران به علت شیوع ویروس کرونا اجازه حضور در استادیوم ها را ندارند، مسئولان سازمان لیگ برتر و استادیوم آزادی از غیبت آنها به سود خودشان استفاده کردند و روی سکوها تبلیغات چند شرکت را نصب می نمایند که هیچ نفعی به حال باشگاه ها ندارد و تعیین نیست پولش به جیب چه کسی می رود.

تهدید به لغو بازی استقلال ، پدیده، پول تبلیغات در جیب چه کسی؟

در ملاقات تیم های پرسپولیس و تراکتور در سوپر جام فوتبال ایران این اتفاق به بدترین شکل ممکن رقم خورد و تبلیغات پرتعداد چشم هر بیننده ای را آزار می داد. برای این بازی هم تعیین نیست عایدیی که از تبلیغات حاصل شده است به جیب چه کسی می رود. بعید است که تراکتور و پرسپولیس از این تبلیغات سودی برده باشند.

به همین دلیل باشگاه استقلال که امروز باید به مصاف شهر خودرو برود جلوی این رفتار غیرحرفه ای ایستاد و تهدید کرد اگر این تبلیغات روی سکوها باشد به زمین نخواهد رفت.

در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است: در صورتی که در بازی استقلال و پدیده تبلیغاتی بر روی سکوهای استادیوم آزادی نصب گردد، تیم فوتبال استقلال در بازی شرکت نمی کند. این تصمیم به علت عدم عقد قرارداد میان باشگاه استقلال و سازمان لیگ و عدم انتفاع باشگاه استقلال از این عایدی اتخاذ شده است.

از سوی دیگر مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در صورتیکه تبلیغات غیرمجاز استادیوم آزادی برچیده نگردد، دو تیم استقلال و پدیدهمشهد به میدان نخواهند آمد.

سهیل مهدی در این مورد گفت: مسئولان مجموعه ورزشی آزادی به نصب تبلیغات غیرمجاز و خارج از قرارداد سازمان لیگ فوتبال ایران در استادیوم اقدام کرده اند که باشگاه ها و سازمان لیگ فوتبال ذینفع این تبلیغات غیرمجاز نیستند. بنابراین تا زمانی که این تبلیغات محیطی غیرمجاز استادیوم آزادی برچیده نگردد دو تیم استقلال و پدیدهبرای بازی از رختکن استادیوم خارج نخواهند شد.

وی تاکید نمود: بدیهی است عواقب و تبعات برچیده نشدن این تبلیغات غیرمجاز و عدم برگزاری احتمالی مسابقه دو تیم استقلال و پدیده برعهده مسئولان مجموعه ورزشی آزادی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1768

به "تهدید به لغو بازی استقلال ، پدیده، پول تبلیغات در جیب چه کسی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید به لغو بازی استقلال ، پدیده، پول تبلیغات در جیب چه کسی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید