اخبار اقتصادی

خبرنگاران ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری به حالت آماده&zwnjباش درآمد

شهرکرد- خبرنگاران- سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت:با توجه به در پیش بودن بارندگی، ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان به حالت آماده باش درآمده است.

19 دی 1399

8 عامل مهم در ازدواج پیروز

عواملی چون عشق و صمیمیت، حامی و شریک بودن، مادر و پدر شدن و داشتن روابط جنسی مناسب و رشد هماهنگ و مستمر در زندگی موجب موفقیت در ازدواج می گردد.

18 دی 1399

تحریم ایروان از سوی آنکارا؛ آیا دلار های ارمنستان به ایران سرازیر می گردد؟

بر اساس اخباری که منتشر شده، ارمنستان به وزارت امور خارجه کشورمان اعلام نموده است، به دلیل تحریم های ترکیه میخواهد کالا های ایرانی را جایگزین 2250 قلم کالای وارداتی خود از کشور ترکیه کند که این موضوع فرصت بسیار خوبی را برای شرکت های ایرانی فراهم خواهد...

16 دی 1399

چالش عظیم صندوق های ETF

صندوق های ای اتی اف (ETF) یک اتفاق مثبت برای بازار سرمایه ایران بود و بخش عمده ای از رونق بورس در ابتدای امسال به واسطه همین عرضه های در قالب آی تی اف بود که موجب روی آوردن خیل عظیمی از مردم به سمت بازار شد. از آنجا که این صندوق ها درگاه توزیع شبکه بانکی بودند،...

13 دی 1399

انصراف 250 هزار نفر از فروش سهام عدالت

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی، رونمایی از سامانه جدید بورسی را تحولی شگرف در نظام بنگاه داری کشور ارزیابی کرد و گفت: سود شرکت های بورسی از طریق سامانه به حساب سهامداران واریز می شود.

12 دی 1399

افزایش دو برابری ارائه تسهیلات بانکی به حوزه بازرگانی

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد که تسهیلات پرداختی بانک ها و مؤسسات اعتباری به حوزه بازرگانی در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از دو برابر شده و صنعت و معدن بعد از خدمات بیش ترین سهم تسهیلات بانکی...

10 دی 1399

اصلاح طلبان چکار نمایند تا اصولگرایان دست از سر برجام بردارند؟

تهران (پانا) - عباس عبدی تحلیلگر مسائل سیاسی با غیرمنتظره دانستن پیروزی جو بایدن برای اصولگرایان، به اصلاح طلبان پیشنهاد داد که تعهد بدهند در انتخابات 1400 کاندیدا نمی شوند تا مجلس از سر برجام دست بردارد و اقتصاد کشور نفس بکشد!

10 دی 1399

شرایط مسکن و عمران شهری و روستایی در لایحه بودجه

تهران (پانا) - آمارهای سازمان برنامه و بودجه از شرایط توسعه امور مسکن، عمران شهری و روستایی در بین سال های 1392 تا 1400 در مجموع روندی رو به رشد را نشان می دهد.

9 دی 1399

آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا

تهران(پانا) - مهلت ثبت نام دریافت وام بلاعوض یک میلیون تومانی معیشتی برای سرپرست خانوار که از 4 آذر شروع شده بود، امروز به سرانجام می رسد.

9 دی 1399

گزارش مربوط به معاملات عملیات بازار باز

خبرگزاری خبرنگاران- بانک مرکزی در مهلت معین شده، 15 سفارش فروش اوراق بدهی دولتی از طریق ابزار توافق بازخرید در مجموع به ارزش 61.5 هزار میلیارد ریال از طریق سامانه بازار بین بانکی دریافت کرد.

6 دی 1399

خبرنگاران 150 وبینار در خراسان رضوی برگزار گردید

مشهد- خبرنگاران- معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: 150 وبینار آموزشی در موضوعات مختلف کسب و کار طی هفته کارآفرینی در این استان برگزار گردید.

5 دی 1399

انتظار برای برطرف تحریم ها

نه تنها اقتصاد ایران که اقتصاد دنیا زنجیره ای متصل و عظیم است. کشورها حلقه های به هم وابسته ای هستند که خواسته و ناخواسته بر زنجیره اقتصاد دنیای اثربخشی دارند. اقتصادهای عظیم دنیا، اما گاهی به سیاسی ترین شکل ممکن اداره می شوند. ترامپ، رئیس جمهور ایالات...

3 دی 1399

جزییات وام یک میلیونی و یارانه صد هزار تومانی

همزمان با اجرای طرح محدودیت های شدید کرونا در کل کشور دولت یک بسته مالی نیز برای کاستن از صدمات مالی کرونا ارائه نموده است. دولت می گوید 14 تصمیم در این رابطه اتخاذ نموده که مهمترین آن ها پرداخت یارانه 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی است.

3 دی 1399

بیگی: چک الکترونیک جایگزین چک کاغذی نخواهد شد

یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: چک الکترونیک جایگزین چک کاغذی نخواهد شد و چک کاغذی همچنان در گردش خواهد ماند.

28 آذر 1399

مرغدارانی که در ازای نهاده، مرغی تحویل ندادند ، شناسایی 45 واحد متخلف

یک مقام مسئول گفت: 52 واحد تولیدکننده مرغ بر مبنای میزان نهاده های دامی دریافتی باید دو هزار و 317 تن مرغ تحویل شبکه توزیع کشور می کردند اما این امر محقق نشده و 45 واحد متخلف شناسایی شده اند.

25 آذر 1399

نانسی پلوسی: این سیرک مضحک را متوقف کنید

سران ارشد حزب دموکرات در کنگره آمریکا از جمهوریخواهان خواستند پیروزی جو بایدن در انتخابات را بپذیرند تا کنگره بتواند بر روی تصویب بسته جدید کمکی ویروس کرونا تمرکز کند.

24 آذر 1399

نکونام استاد کار کردن روی مغز داور است، واکنش به اعتراض رضایی

رسول کربکندی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به تساوی تیم فوتبال ذوب آهن مقابل فولاد خوزستان در هفته نخست لیگ برتر گفت: می دانستیم با تیمی بازی داریم که برای لیگ قهرمانان آسیا بسته شده و سرمایه گذاری زیادی داشته است. نیمه اول فولاد گل زد اما در نیمه دوم...

18 آذر 1399

ترکیه حفاری دومین چاه گازی در دریای سیاه را آغاز کرد

وزیر انرژی ترکیه گفت که حفاری دومین چاه گازی در دریای سیاه را آغاز کرده است.

17 آذر 1399

ترنجبین چیست؟ + خواص ترنجبین برای نوزاد

به شیرابه برگ و ساقه گیاه خارشتر ترنجبین گویند. استفاده از ترنجبین برای نوزادان و درمان زردی و پاکسازی دستگاه گوارش آنها در طب سنتی رایج است.

15 آذر 1399

افزایش خودکشی نوجوانان؛ این یک هشدار است

هفته گذشته، وقتی پس از ماجرای پسر 11 ساله دیری و بعد نوجوانی در کنگان، با شیوا دولت آبادی، روانشناس و فعال حوزه حمایت از بچه ها گفتگو کردیم، یکی از سوال ها این بود: این ترس وجود دارد که نوع پرداختن به خبر خودکشی از قضا باعث تسری بیشتر آن شود و در میان کسانی...

14 آذر 1399
تعداد: (381)