حمله تند ابراهیم شکوری به مدیر استقلال

به گزارش مجله جگوار، چند ماه پس از این که مدیران پرسپولیس و استقلال یک رویارویی رسانه ای را تجربه کردند، حالا به نظر می رسد جرقه ماجرای جدید با صحبت های حجت نظری زده شده است. عضو هیئت مدیره استقلال که در شورای شهر تهران نیز حضور دارد و آخرین ماه های عضویتش را پشت سر می گذارد، روز شنبه در صحبت هایی صریح و بی پرده، گفت هیچ شکی ندارد که پرسپولیس به صورت ویژه مورد حمایت قرار می گیرد.

حمله تند ابراهیم شکوری به مدیر استقلال

او همچنین در تبیین این نظرش، به موضوع اجاره استادیوم کاظمی به پرسپولیس و امام رضا به استقلال اشاره نمود و شرح داد: ما هیچ چیز اضافه ای هم نمی خواهیم بالاخره همه می پذیرند که باشگاه استقلال تغییر نام یافته باشگاه تاج است و تاج هم همه امکاناتش در شهر تهران معین است که کجا هستند، همه آن دارایی ها را به استقلال بدهند و ریالی و سر سوزنی هم به استقلال یاری نکنند.

حالا ابراهیم شکوری در توییت به این قسمت از صحبت های نظری گریزی زده و گفته: نام عظیم پرسپولیس، در طول تاریخ تغییر نام هم نیافته است، امکانات پرسپولیس در طول تاریخ چه بوده است؟ احتمالا منظور معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز امکانات این باشگاه در گذشته بوده و به نوعی قصد داشته که سرخ ها را نیز باشگاهی دارای امکانات معین، معرفی کند.

حجت نظری در ادامه صحبت هایش به عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس یعنی مجید صدری و وزیر ارتباطات آذری جهرمی نیز اتهامی را وارد کرد و گفت: به راحتی در یک مرحله 30 میلیارد تومان یاری به پرسپولیس شد از طرف همراه اول و این باشگاه توانست خیلی راحت تر از استقلال پنجره جابجایی را باز کند. وقتی این یاری توسط یک مجموعه ای که بالاخره وزیرش می آید و علیه استقلال کری می خواند صورت می گیرد، همه این ها به این شائبه ها به نظر من قوت می دهد.

ابراهیم شکوری نیز همچنین نوشت: ما شهروندان تهرانی در 4 سال گذشته به اندازه کافی از حساب و کتاب های شما در پست سازمانیتان مستفیض شده ایم. ای کاش قیمت حرف مهمل را نیز می شد با اعداد و ارقام معین و معین کرد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1583

به "حمله تند ابراهیم شکوری به مدیر استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند ابراهیم شکوری به مدیر استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید