کریستیانو رونالدو؛ 36 ساعت در تهران دو سال در عربستان

به گزارش مجله جگوار، خبرنگاران؛ از هواداران معمولی فوتبال تا وزیر و وکیل در ایران از آمدن کریستیانو رونالدو به تهران هیجان زده هستند و هر کس به نحوی کوشش می نماید خودش را در قاب عکس با رونالدو تصور کند. کمتر کسی تصورش را می کرد حضور یک تیم عربستانی در فوتبال ایران چنین وضعیتی ایجاد کند، اما حالا واقعیت فوتبال ما و عربستان تماشا همین صحنه هاست.

کریستیانو رونالدو؛ 36 ساعت در تهران دو سال در عربستان

به گزارش خبرنگاران، محل اقامت لاکچری رونالدو، برنامه حضور رونالدو در تهران به ساعت، برنامه شام رونالدو و ده ها خبر دیگر محتوا هایی است که در ایران به سرعت در حال فراوری شدن است و وب سایت ها و شبکه های اجتماعی را فتح می نماید. حتی کار به جایی رسیده که وزیر کابینه سید ابراهیم رئیسی هم برای اینکه از این قافله عقب نماند تصمیم گرفته عملکرد و دولت و یک وزیر دیگر را به تمسخر بگیرد و با پیش کشیدن پای پیغام رسان های بله و ایتا سهمی از این بازار ببرد.

کریستیانو رونالدو به عنوان یکی از بازیکنان تیم النصر عربستان روز دوشنبه این هفته برای بازی با پرسپولیس در قالب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا وارد تهران می گردد و 36 ساعت بعد و در خاتمه روز سه شنبه و بعد از بازی با پرسپولیس تهران را ترک می نماید.

این حضور چنان تاثیری بر فوتبال ایرانی گذاشته که حالا ما، حداقل برای مدتی کوتاه، صاحب سیستم یاری داور ویدئویی هستیم و همین چمن استادیوم آزادی که تا دیروز کسی پیدا نمی شد به آن آب بدهد هم در حال ترمیم است. به جز این شور و شوقی است که هوادارن فوتبال را در برگرفته و همه پیگیر حضور لحظه به لحظه این ستاره در ایران هستند. این معنی واقعی فوتبال در مقام تفریح است. صنعتی که هم مردم را سرگرم می نماید. هم آن ها را به اوج احساسات می رساند. هم توسعه زیرساخت ها را در پی دارد و در نهایت هم پول در می آورد.

چیزی که فوتبال ایرانی سال ها با آن فاصله دارد. تصور کنید این شور و حرارت که با یک حضور 36 ساعته قرار است فوتبال ایرانی را در نوردد در مدت دو سال حضور رونالدو ستاره های دیگر نظیر نیمار و مانه با لیگ عربستان چه می نماید.

همه روز های وسط هفته ای را تصور کنید که در نیمه روز و در خلال کار با کیفیت نازل دوبین های تلویزیونی لیگ برتر ایران را می بینید و این رخوت را مقایسه کنید با کیفیتی که حضور این ستاره ها به لیگ عربستان بخشیده است.

واقعیت این است که مقایسه همین دو عدد، 36 ساعت سرخوشی ایرانی ها از حضور رونالدو و دو سال هیجان در لیگ عربستان فاصله فوتبالی ما را با هم نشان می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 شهریور 1402 بروزرسانی: 25 شهریور 1402 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2332

به "کریستیانو رونالدو؛ 36 ساعت در تهران دو سال در عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیانو رونالدو؛ 36 ساعت در تهران دو سال در عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید