علی نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند

مهدی علی نژاد برای سومین دوره متوالی به عنوان نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند.

علی نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند

به گزارش خبرنگاران، هفدهمین کنگره فدراسیون ووشوی آسیا، عصر امروز (شنبه) در شهر جاکارتا اندونزی برگزار گردید و مهدی علی نژاد با کسب تمامی آرا برای مدت چهار سال دیگر به عنوان نایب رئیس آسیا انتخاب شد. این برای سومین دوره متوالی است که رئیس فدراسیون ووشوی ایران به عنوان نایب رئیس قاره کهن انتخاب می گردد. در سرانجام این کنگره فوک از هنگ کنگ رئیس فدراسیون آسیا باقی ماند و چن از ماکائو هم در پست دبیرکلی ماندگار شد. ژانگ چیو پینگ رئیس فدراسیون ووشو چین به عنوان دیگر نایب رئیس آسیا باقی ماند. پارک از کره جنوبی و کاماچو از فیلیپن نیز به عنوان نواب رئیس جدید انتخاب شدند. اعضای هیات رئیسه را نیز لیم از مالزی، لی بوبو از میانمار، خانم یانگ از ویتنام، اوکازاکی از ژاپن و باجوا از هند تشکیل می دهند.

منبع: isna.ir
اخبار و مقالات مرتبط با "علی نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند"

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، در این مراسم که شامگاه پنجشنبه 18 مرداد برگزار گشت، قطعاتی از پیانوی ایرانی توسط استاد پویان آزاده نواخته گشت و استاد علی اکبر شکارچی نیز به کمانچه نوازی برای مهمانان پرداخت.

هوشنگ ناظری در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: شهردار زابل به همراه 6 کارمند دیگر شهرداری این شهر به علت پرونده مالی دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، مدیر اجرایی بانک توسعه ایران و مصر اعلام کرد که وی بعید می داند که تحریم های آمریکا منجر به توقف فعالیت های این بانک شود.

به "علی نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با علی نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید