قوی ترین مرد جهان با خرید یک کانتینر قدیمی یک شبه ثروتمند شد!

به گزارش مجله جگوار، ادی هال، قوی ترین مرد جهان، برای یافتن گنجی احتمالی، یکی از کانتینرهای قدیمی حمل بار را با پرداخت 13هزار پوند در حراجی خرید و با کمال تعجب به گنجی بیش از تصورش دست یافت.

قوی ترین مرد جهان با خرید یک کانتینر قدیمی یک شبه ثروتمند شد!

به گزارش خبرنگاران، ادی هال، ورزشکار حرفه ای بریتانیایی که در مسابقات قوی ترین مردان جهان سال 2017 توانسته بود رکورد جهانی ددلیفت را با مهار وزنه 500 کیلوگرمی از آنِ خود کند، اکنون هم با خرید یک کانتینر قدیمی متروک پر از اجناس مختلف، به گنجی با قیمتی بیش از آنچه که فکر می کرد دست یافت.

ادی هال برای این کانتینر 12هزار و 500 پوند و برای حمل آن به پارکینیگ محل زندگی اش، 500 پوند پرداخت. او با کمک یکی از دوستانش و به کارگیری چندین ابزار همچون چکش، اهرم و دیگر ابزارهای کارهای سنگین، شروع به باز کردن محتویات درون کانتینر کرد. مالک قبلی این کانتینر، فروشنده جواهرات بود.

آنها ابتدا در قسمت جلویی کانتینر دو تا گاوصندوق پیدا کردند و با کمک ابزارهایشان، گاوصندوق را شکستند و درون آن یک گلدان باارزش دوران ملکه ویکتوریا یافتند که با این روش باز کردن در گاوصندوق، باعث شدند گلدان بشکند و توانستند، آن را فقط با 1000 پوند قیمت بفروشند. سپس آنها در این صندوق 12 سکه طلا به ارزش 4هزار پوند پیدا کردند.

ادی و دوستش در گاوصندوق بعدی، انگشتری الماس بسیار گرانقیمت پیدا کردند. آنها همچنین یکسری ابزار و وسایل دیگر یافتند که می توانستند آنها را بفروشند.

اما آنچه بیش از همه هیجان انگیز بود، چیزی بود که پشت کانتینر دیدند. در آنجا یک خودروی بنتلی قرار داشت که 10 سال گذشته را در کانتینر بود. ابتدا خودرو کار نمی کرد اما وقتی باتری آن را عوض کردند، خودرو روشن شد. این خودرو چیزی حدود 40هزار پوند ارزش دارد.

به نظر می آید ادی هال روز خوبی داشته است.

منبع: ladbible / ترجمه خبرآنلاین

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1402 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2285

به "قوی ترین مرد جهان با خرید یک کانتینر قدیمی یک شبه ثروتمند شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوی ترین مرد جهان با خرید یک کانتینر قدیمی یک شبه ثروتمند شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید