پس لرزه های اخراج افشین آذری از تلویزیون آذربایجان به وسیله زائور کمال

به گزارش مجله جگوار، واپسین روز های هفته گذشته بود که ویدیویی از حضور افشین آذری به عنوان مهمان در یک برنامه تلویزیونی آذربایجان منتشر شد. ویدیویی که نشان می داد زائور کمال، مجری این برنامه در یک اقدام غیر حرفه ای و توهین آمیز، افشین آذری را از برنامه اخراج می نماید.

پس لرزه های اخراج افشین آذری از تلویزیون آذربایجان به وسیله زائور کمال

به گزارش خبرنگاران، زائور کمال در این ویدیو می گوید که شما در پشت صحنه با لحن دیگری با من صحبت کردید که آن ها را دوست نداشتم. شما گفتید که چرا خواننده های ایرانی دیگر مثل علی پرمهر را که محبوبیت ندارند را به برنامه دعوت می کنید. کسی آن ها را نمی شناسد. در ایران من صحنه را پر می کنم.

بعد هم خطاب به افشین آذری می گوید که من اجازه نمی دهم که شما در این برنامه اجرا داشته باشید و باید اینجا را ترک کنید.

انتشار این ویدیو در شبکه های اجتماعی با واکنش گسترده ایرانی ها و بعضی خواننده های ترک زبان روبرو شد. حالا هم بعضی شبکه های آذربایجانی به انتقاد از اقدام زائور کمال پرداخته اند.

تلویزیون مساوات در این رابطه به میان مردم باکو هم رفته و از آن ها پرسیده که نظرشان درباره این اقدام زائور کمال چیست، اغلب مردم نیز پاسخ می دهند که بیرون کردن مهمان اصلا کار درستی نبوده و رفتار مجری جنجالی را نپسندیده اند.

افشاگری افشین آذری در تلویزیون آذربایجان

پس از بالاگرفتن انتقاد ها از زائور کمال مجری تلویزیون آذربایجان، افشین آذری به برنامه دیگری دعوت شد و به افشاگری در خصوص ماجرای اخراج اش پرداخت.

او در این برنامه سوگند یاد می نماید که هیچ گاه به زائور کمال نگفته چرا خواننده های ایرانی را به برنامه ات دعوت می کنی، اما گفته که باید سطح مهمان را بداند و در آن سطح با ان ها مصاحبه کند.

افشین آذری سپس می گوید که این مجری در بیشتر اوقات کوشش می نماید تا نگاهی از بالا به پایین به مهمانان داشته باشد تا به نوعی خودش را بزرگ تر جلوه بدهد.

او سپس ادعا می نماید که به جز دو خواننده هم تبارش که بدون دریافت پول به برنامه دعوت شده اند، زائور کمال از دیگر خواننده های ایرانی ترک زبان پول گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2140

به "پس لرزه های اخراج افشین آذری از تلویزیون آذربایجان به وسیله زائور کمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس لرزه های اخراج افشین آذری از تلویزیون آذربایجان به وسیله زائور کمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید