کلیسای کاتولیک میلان جواهر معماری گوتیک در ایتالیا

کلیسای جامع میلان ( Duomo دی میلانو ) , میلان , ایتالیا . معبد شگفت‌آور , مرکز جاذبه و غرور شهر است . آن بزرگ‌ترین کلیسای جامع در کشور و پنجمین کلیسای بزرگ جهان است . ساخت این ساختمان شروع شد و حدود شش قرن طول کشید تا پایان یابد . بنابراین سبک‌ها و تاثیرات مختلفی وجود دارند که اثر ابهت و ابهت را ایجاد می‌کنند .

کلیسای کاتولیک میلان جواهر معماری گوتیک در ایتالیا

علاوه بر این , یک شگفتی معماری زیبا , که به سبک گوتیک , Doumo و چندین اثر هنری گران بها در نظر گرفته می‌شود . تابوت , محراب , نقاشی‌ها , مجسمه‌ها و فضای داخلی نیز نوعی تحسین هستند . مجسمه daunting از سن بارتولمو , که پوست خود را بر روی شانه‌اش نهاده‌است , محبوب‌ترین قطعه هنری در اینجا است .
چرا به آنجا بروی ?
مشهورترین جاذبه میلان و یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای معماری در ایتالیا .
کی به آنجا بروی ?
تمام سال .
چطور به آنجا برسیم ?
( پیاتزا ) در شهرک قدیمی قرار دارد که پیاده یا با دوچرخه قابل‌دسترسی است . در اطراف شهر با قطار , ترن و یا اتومبیل گردش می‌کنند .

اخبار و مقالات مرتبط با "کلیسای کاتولیک میلان جواهر معماری گوتیک در ایتالیا"

زمانی که شما به یک مقصد تعطیلات آفتابی مانند Mykonos در یونان یا سان خوان در پورتوریکو سفر می‌کنید ، آماده شوید که نه تنها سواحل شنی بلکه میراث فرهنگی غنی را نیز مورد بررسی قرار دهید . ده شهر کوچک ولی بسیار زیبا را انتخاب کردیم که توجه ما را جلب کرد .

هنرمندان قرن هاست که هنرمندان و معماران را شیفته خود کرده‌اند . این کار روانی و آسودگی را به ساختمان‌های پایدار دیگر می‌افزاید . عناصر چرخشی فورا جلب توجه می‌کنند و بیننده را در حالت رویایی قرار می‌دهند . این spirals زیبا را بررسی کنید و مورد دل‌خواه خود را انتخاب کنید . امیدوارم...

به "کلیسای کاتولیک میلان جواهر معماری گوتیک در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کلیسای کاتولیک میلان جواهر معماری گوتیک در ایتالیا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید