آیا ظرفیت پروازها و قطارهای نوروزی پر شده است؟

به گزارش مجله جگوار، حواشی و شایعه های سفرهای نوروز فقط دامن قیمت بلیط ها را نگرفته و همه ساله موج تمام شدن بلیط هواپیما و قطار در آستانه نوروز نگرانی را بین مسافرانی که هنوز پیروز به خرید بلیط سفر خود نشده اند، افزایش می دهد.

آیا ظرفیت پروازها و قطارهای نوروزی پر شده است؟

معمولا از یک ماه قبل از نوروز شایعه تمام شدن بلیط هواپیما و قطار زمزمه می گردد و باور عمومی این است که اگر از مدت ها قبل برای خرید بلیط هواپیما و یا قطار اقدام ننموده باشند، در نهایت بلیطی نصیب شان نمی گردد.

بدون شک نمی توان منکر کاهش ظرفیت بود، اما بعضی از ایرلاین ها با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز ظرفیت خود را افزایش می دهند و پیش نمی آید که مسافر برای سفر به مقصدی نتواند هیچ بلیط مناسبی پیدا کند. تفاوت اصلی در گستره انتخاب است و مسافرانی که از مدت ها قبل بلیط هواپیما یا قطار خود را تهیه نموده اند، دست شان در انتخاب بازتر است. اما به این معنی نیست که خرید بلیط در نزدیکی نوروز یا در طول آن بسیار محدود شده باشد و قدرت انتخاب بلیط بین یک یا دو گزینه باشد.

اگر شما هم هنوز بلیط خود را تهیه ننموده اید همین حالا وارد سایت www.alibaba.ir و یا اپلیکیشن علی بابا شوید و برای خرید اینترنتی بلیط قطار یا هواپیما اقدام کنید.

علی بابا کامل ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی و قطار است.

منبع: مجله سفر
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1035

به "آیا ظرفیت پروازها و قطارهای نوروزی پر شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا ظرفیت پروازها و قطارهای نوروزی پر شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید