استقلال را دو سال با دلالی بستند، انتقاد از دخالت های وزارت ورزش

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از مسابقه با پرسپولیس در هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر گفت: بازی سخت و حساسی داریم. هفته پیش علیرغم اینکه بازی بسیار خوبی مقابل ذوب آهن کردیم موقعیت های گل زیادی خلق کردیم اما نتوانستیم از آن استفاده کنیم. شرایط جدول به نوعی هست که برای ماندن در کورس قهرمانی حتماً باید برنده باشیم.

استقلال را دو سال با دلالی بستند، انتقاد از دخالت های وزارت ورزش

سرمربی تیم استقلال گفت: بیشتر صحبت من روی ساختاری است که مثلاً پرسپولیس روی ساختار تفکرات سرمربی اش ساخته شده. استقلال نه اینکه بازیکنان بدی داشته باشد، اما روی تفکر مربی بسته نشده. مثلاً در یک پست چند بازیکن خوب داریم و در یک پست بازیکن خوب به اندازه کافی نداریم. منظورم این بود که تیم روی تفکرات مربی بسته بشود. به هواداران قول می دهم فصل بعد تیم بسیار خوبی ببندم و هواداران لذت ببرند و استقلال همان تیمی شود که انتظار می رود.

وی اضافه کرد: استراتژی ما این است که برای ماندن در کورس قهرمانی باید برنده باشیم. این کار تمرکز می خواهد و بازیکنان باید بسیار باهوش باشند و تمرکز داشته باشند چون پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و بازیکنان و مربی خیلی خوبی دارد.

مجیدی تاکید کرد: ما به این خاطر که بازی ها در آسیا سه روز یک بار بود بعد از بازی سوم تیم ما تحلیل رفت. امکاناتی که تیم های عربی برای ریکاوری داشتند را ما نداشتیم. از دکتری که از آلمان با هزینه شخصی اش به ما اضافه شد و خیلی به ما کمک کرد تشکر می کنم. ایشان را از قبل نمی شناختم و در تیم ملی امید با او آشنا شدم و ایشان با هزینه خودشان به عربستان آمدند و 30 هزار یورو دارو آوردند و تیم را نجات دادند. اما بعد از بازی سوم تحلیل رفتیم و کیفیت مان افت کرد. اما باهوش بودیم و استراتژی درستی برای صعود انتخاب کردیم. می دانستیم با یک امتیاز مقابل الاهلی صعود می کنیم.

سرمربی استقلال گفت: بحث دفاعی تیم ما دفاع تیمی است نه شخصی. من تمرکزم را گذاشتم تا این ضعف را برطرف کنیم. امروز نمی خواهم تمرکز خودم و بازیکنانم بر هم بخورد، اما الان یک سری اتفاق می افتد که باید صحبت کرد. من سعی کردم در این روزها کمتر سکوت کنم، اما هرچه سکوت می کنم کاری می کنند که من مجبور شوم صحبت کنم. الان به من گفتند دکتر ما نمی تواند روی نیمکت بنشیند. با ایشان در تیم ملی المپیک آشنا شدم و در آسیا هم کنار ما بود. بعد از برگشت از عربستان به خاطر یکسری مسائلی که در عربستان پیش آمد و من به خاطر حفظ حرمت پزشک تیم نگفتم این دکتر چه بلایی سر ما آورد، پزشک قبلی را کنار گذاشتم. به خاطر کیفیت پایین کار دکتر او را کنار گذاشتم و حالا خانم هراتیان نمی گدارد پزشک ما روی نیمکت بنشیند. نه تیم پرسپولیس و نه آقا یحیی نیازی به این کارها ندارد که تمرکز ما را به هم بریزند.

مجیدی گفت: ما می خواستیم در بخش رسانه تغییراتی ایجاد کنیم گفتند وزارت ورزش و آقای مبین گفته اند با تغییر رسانه ای موافق نیستند. آقای مبین چه کاره هستند که برای استقلال و برای نیمکت آن تصمیم بگیرند؟ همین کارها شده که تیم ما دو سال با دلالی بسته می شود. الان می گویند خانم هراتیان اجازه نمی دهد پزشک ما روی نیمکت بنشینید. پزشکی که روی نیمکت تیم ملی امید نشسته، حالا ایفمارک مدارک او را تایید نمی کند. این کارها زشت است و دوره این کارها گذشته. بگذارید تیم ها بازی جوانمردانه انجام بدهند.

وی در ادامه تاکید کرد: من اجازه نمی دهم کسی در کار استقلال دخالت کند. چطور این دکتر در تیم ملی المپیک بوده اما الان ایفمارک تایید مدارک او را تایید نمی کند؟ چون من پزشک ایفمارک را به دلیل کیفیت پایین تایید نکردم، حالا دارند مقاومت می کنند. من به هیچکس اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد.

مجیدی درباره بازی گفت: دربی را نمی شود پیش بینی کرد، اما چیزی که در ذهن من است این است که از سوی دو تیم بازی زیبایی انجام می شود و هواداران دو تیم لذت می برند.

سرمربی آبی پوشان گفت: ما هم بازیکن محروم و مصدوم داریم. رضاوند محروم است و متین کریم زاده مصدوم. شرایط فرشید اسماعیلی هم در تمرین امروز مشخص می شود. با این وجود هر بازیکنی که من فردا در زمین بگذارم حتماً تلاش می کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1712

به "استقلال را دو سال با دلالی بستند، انتقاد از دخالت های وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال را دو سال با دلالی بستند، انتقاد از دخالت های وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید