انتشار رایگان تصاویر نسخه های خطی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران

به گزارش مجله جگوار، به مناسبت ولادت امام رضا (ع) کتابخانه مرکزی، تصاویر تمامی نسخه های خطی خود را که در وبسایت این کتابخانه کتابخانه دیجیتال قرار گرفته است، به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داده است.

انتشار رایگان تصاویر نسخه های خطی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات اقامت تحصیلی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، به مناسبت ولادت حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) کتابخانه مرکزی، تصاویر تمامی نسخه های خطی خود را که در وبسایت این کتابخانه کتابخانه دیجیتال واقع شده است، به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داده است. این تصمیم مطابق مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه بوده و محدودیت زمانی ندارد.

بدین ترتیب تمامی تصاویر نسخ خطی ما که در حال حاضر 12950 نسخه است، در کتابخانه دیجیتال این کتابخانه (https://utdlib.ut.ac.ir/) قابل دسترسی است.

متقاضیان می توانند با ثبت نام و احراز هویت، بر اساس هدایت که هم در وبسایت و هم در ذیل این خبر آمده، نسخه های درخواستی را بر اساس جست وجوی شماره نسخه، دریافت نمایند. توصیه شده است هر متقاضی ابتدا راهنما را با دقت خوانده و مطابق آن درخواست خویش را دنبال کند.

طبیعی است که زمانی برای تأیید احراز هویت اشخاص متقاضی ضروری است و اشخاص، پس از تأیید احراز هویت آنان که توسط ایمیل اطلاع داده می گردد، می توانند نسخه خود را دانلود نمایند. در حال حاضر، محدودیت دانلود روزانه دو نسخه وجود دارد که به تدریج برداشته خواهد شد.

لینک راهنمای دانلود نسخه: https://utdlib.ut.ac.ir/Info/Introduce

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1124

به "انتشار رایگان تصاویر نسخه های خطی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار رایگان تصاویر نسخه های خطی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید