باشگاه هوادار: مس کرمان از بازیکن غیرمجاز استفاده کرد

به گزارش مجله جگوار، باشگاه هوادار شکایت خود را از باشگاه مس کرمان بابت استفاده از بازیکن غیرمجاز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

باشگاه هوادار: مس کرمان از بازیکن غیرمجاز استفاده کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه هوادار بیان نمود؛ فرزاد جعفری بازیکن پیشین هوادار که در پایان دور رفت و پس از چند روز شرکت در تمرینات مس کرمان در حالی که با هواداری ها تا پایان فصل قرارداد داشت، در آخرین روز های جابجایی زمستانی با فسخ غیر مجاز و یک طرفه قراردادش به باشگاه مس کرمان پیوست که همان روز ها نیز موضوع شکایت از نامبرده روی خروجی رسانه باشگاه هوادار قرار گرفته است.

باشگاه مس کرمان که حساسیت های مربوط به موضوع را به خوبی درک کرده بود نیز با تاخیر بسیار فراوانی خبر جذب بازیکن تازهش را به طور رسمی منتشر نمود و در ادامه به دلیل واهمه از نتیجه بخش بودن شکایت باشگاه هوادار تا حصول توافق نهایی نامبرده با باشگاه پیشین خود از بازی دادن به بازیکن تازهش امتناع کرد.

در روز دیدار مس کرمان و گل گهر و پیش از آغاز مصاف مذکور خبری نامعتبر، غیر موثق و احتمالا بنا به ادعای نامبرده در یکی از رسانه های ورزشی با مضمون فرزاد جعفری با پرداخت مبلغی رضایت باشگاه هوادار را جلب کرد و مجوز بازی برای مس کرمان برابر گل گهر را به دست آورد!

بخش حقوقی باشگاه هوادار که کماکان شکایت از بازیکن پیشین خود را پیگیری می کرد نسبت به موضوع پیش آمده عامدانه واکنشی نشان نداد تا پس از به میدان رفتن بازیکن تازه مس کرمان در دیدار برابر هوادار، مطابق آئین نامه و ضرب العجل های پیش بینی شده پس از یک روز شکایت رسمی خود از باشگاه مس کرمان را بابت استفاده از بازیکن غیرمجاز در ترکیب به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرد. به این ترتیب تا صدور رای نهایی که مطابق قوانین جاری، تغییر نتیجه دیدار و فزونی 3 بر صفر هوادار مقابل مس کرمان است، فرایند حقوقی مربوطه را با تمامی توان و مطابق آئین نامه انضباطی پیگیری می کنیم.

در دور رفت رقابت های فصل جاری و در دیدار با مس در کرمان، پیرو شکایت باشگاه سایپا از فرزاد جعفری و ممنوعیت اعلامی بابت عدم استفاده از نامبرده تا جلب رضایت باشگاه سابقش، در ساعاتی غیر اداری و غیر کاری، با تلاش بی سابقه و همکاری نارنجی پوشان اگر چه بدهی نامبرده به باشگاه مربوطه پرداخت شد، اما کادر فنی هوادار بازیکن اصلی خود را شب بازی مقابل مس کرمان و به جهت رعایت قوانین از ترکیب خارج کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2260

به "باشگاه هوادار: مس کرمان از بازیکن غیرمجاز استفاده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه هوادار: مس کرمان از بازیکن غیرمجاز استفاده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید