بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند ؟

به گزارش مجله جگوار، بهترین کشورها برای مهاجرت

در این مقاله از مقالات مهاجرت در وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران شما را بهترین کشورها برای مهاجرت آشنا خواهیم کردپس درادامه با ماهمراه باشید

بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند ؟

مهاجرت چیست ؟

به معنای جابه جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی است. مردم معمولاً به دلیل دور شدن از شرایط یا عوامل نامساعد دورنماینده ای مانند فقر، بیماری، مسائل سیاسی، کمبود غذا، بلایای طبیعی، جنگ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می نمایند. دلیل دوم می تواند شرایط و عوامل مساعد جذب نمایندهٔ مقصد مهاجرت مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر و آزادی های سیاسی بهتر باشد.

اگرچه مهاجرت بشر برای مدت صدها هزار سال وجود داشته و دارد. مهاجرت در مفهوم مدرن به حرکت و کوچ افراد از یک ملیت- کشور به کشور دیگر، که در آنجا شهروند نیستند، محسوب می گردد. مهاجرت به طور ضمنی به اقامت درازمدت با مهاجرت اطلاق می گردد توریستها و بازدید نمایندگان موقتی و کوتاه مدت به عنوان مهاجر شناخته نمی شوند؛ اما با وجود این، مهاجرت فصلی کارگران و نیروی کار (به طور نمونه برای مدت کمتر از یک سال) اغلب به عنوان شکلی از مهاجرت به حساب می آیند. میزان دنیای مهاجرت، درشرایط کامل بالا ولی در شرایط مرتبط پایین است. بر طبق آمار تقریبی سازمان ملل متحد در حدود 190 میلیون مهاجر بین المللی در سال 2005 وجود داشته است، که 3٪ از کل جمعیت دنیا را شامل می گردد. 97٪ بقیه جمعیت دنیا در کشورها و محلهایی زندگی می نمایند که به دنیا آمده اند یا به طور خانوادگی زندگی نموده اند.

عقاید جدید درباره مهاجرت به توسعه و پیشرفت مربوط می گردد، مخصوصاً در قرن نوزدهم میلادی به ملیت ها و کشورهایی با معیارهای معین شهروندی پاسپورت وکنترل دائم و مستمر مرزها وحدود وقانون ملیت وجود داشته است. شهروندی و تابعیت یک کشور- ملیت به یک نفر خارجی و بیگانه حق اقامت در آن کشور و منطقه می داد، ولی اقامت بخاطر مهاجر ت منوط به شرایط بود که توسط قانون مهاجر ت مشخص می گردد. مهاجر ت بدون تأیید رسمی می تواند طبق این قوانین یک خلاف تلقی گردد و حتی اگر آن به عنوان خلاف تعریف نگردد، دولت ها معمولاً برای مهاجر ت غیرقانونی بازداشت و حبس مشخص می نمایند. این ملیت ها- کشورها هم چنین مهاجر ت را یک مورد سیاسی، با تعریف وطن و تابعیت اصلی یک ملت را که به عنوان میراث شراکتی نژادی یا فرهنگی اصلی به شمار می آید، در بیشتر موارد مهاجر ت شرایط نژادی و فرهنگی مختلفی پیدا می نماید. این مسئله باعث تنش های اجتماعی ترس و واهمه از خارجی و برخورد و مقابله با هویت ملی وبومی، در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به حساب می آید.

حرکت به خارج از کشور می تواند یک تصمیم هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی باشد. اما با دنیا زیر پای خود، شما کجا را انتخاب می کنید که بروید؟ هر کدام از ترجیحات شما - امنیت ، ارزانی ، سرزندگی - پیشنهادات ما از سراسر دنیا است.

Australia - استرالیا

استرالیا مقصدی دوست داشتنی برای بریتانیایی ها است که به دنبال رفتن به خارج از کشور هستند، اما همچنین مهاجران بسیاری از کشورهای دیگر به خاطر آب و هوای فوق العاده خود، سبک زندگی لذت بخش و کیفیت عالی زندگی ، به خود جذب می نماید. جای تعجب نیست که سه شهر بزرگ استرالیا - پرت، آدلاید و ملبورن - به عنوان بعضی از سرزنده ترین شهرهای دنیا شناخته می شوند.

Mexico - مکزیک

مکزیک یک مقصد مورد علاقه در بین بازدید نمایندگان و مهاجران است، و به نظر می رسد که برای مدت ها همینطور باقی مانده است. بعد از همه این ها، هزینه پایین زندگی و آب و هوای گرم (بسته به جایی که شما زندگی می کنید، البته) باعث می گردد که کنار گذاشتن آن سخت گردد. به علاوه فرهنگ صلح آمیز مکزیک را به یکی از بهترین مکان های دنیا برای ایجاد یک خانواده تبدیل می نماید. مکزیک یکی از مقرون به صرفه ترین مکان ها برای زندگی است.

Iceland - ایسلند

ایسلند فقط دارای لحظه های ناب برای Instagram ، با جذابیت های طبیعی فوق العاده و چشم اندازهای تصویری کامل، نیست بلکه با توجه به شاخص دنیای صلح 2017، ایسلند یک مکان فوق العاده مسالمت آمیز برای زندگی است . در حقیقت، خطرات امنیتی در ایسلند غیر قابل توجه در نظر گرفته می شوند (همانطور که در بسیاری از کشورهای دیگر اروپای شمالی نیز چنین است مانند فنلاند).

Canada - کانادا

برای کسانی که میخواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت نمایند و راحتی و امنیت از همه چیز مهم تر باشد، کانادا جای مناسبی است. همانند ایسلند، کانادا به عنوان یکی از مسالمت آمیز ترین کشورهای دنیا شناخته شده است و علاوه بر این، دارای سه شهر است که به عنوان سرزنده ترین شهرهای دنیا شناخته می شوند و عبارتند از کلگری، تورنتو و ونکوور. ونکوور یکی از شهرهای فوق العاده سرزنده است.

Finland - فنلاند

اگر آرامش و صلح در کانادا و ایسلند برای شما کافی نیست و شما در خصوص امنیت شخصی خودتان نگران هستید! نمیتوانید جایی بهتر از فنلاند پیدا کنید. فنلاند، امن ترین کشور در دنیا است ! همچنین فنلاند دارای یکی از شهرهای پرطرفدار و سرزنده دنیا در پایتخت خود است، هلسینکی.

Norway - نروژ

نگران نباشید، ورودی های نوردیک خیلی زود پر خواهند شد (برای کسانی که آب و هوای سرد را دوست ندارند)، اما نروژ بسیار سرزنده، امن و … شهوت انگیز است. بله، نروژ، به همان اندازه ای که امن است، شهوت انگیزترین کشور دنیا نیز است!

Germany - آلمان

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت آلمان است اما آلمان مراحل بسیار سخت برای اقامت دائم، با شهر پایتخت مدرن، و مقصد های شگفت انگیز خود، دارد. هامبورگ، در بخش شمالی کشور، یکی از پرطرفدارترین و سرزنده ترین شهرهای دنیا محسوب می گردد و معماری شهر مونیخ نفس گیر است.

New Zealand - نیوزیلند

اگر شما به اروپا فکر نمی کنید، نظرتان در خصوص یک کشور در طرف دیگر دنیا چیست ؟ محیط زیست طبیعی نیوزیلند بی نظیر است و میراث پروردگار حلقه ها برای بعضی افراد به اندازه کافی است.

Malaysia - مالزی

برای مهاجران مسلمان که به دنبال مکان ایده آل برای زندگی هستند، مالزی باید در لیست کوتاه قرار گیرد، چرا که به عنوان بهترین مقصد مسافران مسلمان شناخته شده است. این به این معنی است که 60 درصد جمعیت به عنوان مسلمان شناخته می شوند. علاوه بر این فوق العاده زیبا است و غذاهای زیادی از گزینه های حلال دارد! چه چیز آن را نمی توان دوست داشت ؟

Namibia - نامیبیا

برای تغییر گام های خود و تغییر قاره، چرا نامیبیا (کشوری در جنوب آفریقا) را در نظر نمی گیرید؟ به طور خاص، شهر ویندهوک، یکی از ارزان ترین شهرها در دنیا انتخاب شده است . به علاوه، Namibia دارای چشم اندازهای بیابانی جادویی و حیات وحش متنوع است که بعضی ممکن است بگویند برای خانواده سلطنتی مناسب است! نامیبیا زیبایی های طبیعی خیره نماینده ای دارد.

Costa Rica - کاستاریکا

در نهایت ،کاستاریکا ، شادترین کشور در دنیا است. کاستاریکا به عنوان یکی از کشورهای دوستدار محیط زیست دنیا یکی از کشورهای مورد علاقه مهاجران دوستدار طبیعت است. همچنین به خاطر هیچ رفتار تبعیض آمیز با بچه ها عالی است، و در کنار مکزیک به عنوان یکی از مکان های برتر در دنیا برای ایجاد یک خانواده رتبه بندی شده است.

منبع: تاپ تراول
انتشار: 2 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 244

به "بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید