ترامپ رکورد می شکند؟

به گزارش مجله جگوار، خبرنگاران : رئیس جمهور آمریکا برای کسب آرای مردمی، گردهمایی های فشرده ای را در اندک روز های باقی مانده تا انتخابات برگزار می کند.

ترامپ رکورد می شکند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، دونالد ترامپ در سه روز پایانی مانده به روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 14 گردهمایی انتخاباتی را با تمرکز بر ایالت پنسیلوانیا برگزار خواهد کرد.

ستاد انتخاباتی رئیس جمهور کنونی آمریکا روز جمعه برنامه او تا تاریخ دوم نوامبر را گفت. ترامپ خود به لحن کنایه آمیزی گفت که حتی ممکن است در روز انتخابات گردهمایی برگزار کند. این ها آخرین تلاش های رئیس جمهور فعلی آمریکا برای دستیابی به 270 رای الکترال برای ماندن در کاخ سفید است.

با توجه به اهمیت کسب آرا انتخاباتی حداکثری در ایالت پنسیلوانیا، ترامپ روز شنبه 4 گردهمایی انتخاباتی در ایالت کیستون (پنسیلوانیا) برگزار می کند. برابر با برنامه اعلام شده از سوی ستاد انتخاباتی جمهوری خواهان، ترامپ روز یکشنبه 5 گردهمایی دیگر را در ایالت های میشیگان، آیووا، کارولینای شمالی، جورجیا و فلوریدا برگزار می کند، ایالت هایی که در انتخابات سال 2016 در همه آن ها پیروز شد، اما اکنون تمایل کلی در این 5 ایالت کلیدی به نفع جو بایدن دموکرات است.

ترامپ روز دوشنبه در آستانه روز انتخابات پنج تجمع دیگر برگزار خواهد کرد. او به ایالت های کارولینای شمالی، پنسیلوانیا و ویسکانسین خواهد رفت. آخرین گردهمایی انتخاباتی او در میشیگان خواهد بود، همان جاییکه آخرین تجمع انتخاباتی خود در سال 2016 را برگزار کرد.

رئیس جمهور آمریکا روز جمعه با لحنی آمیخته با کنایه برای نشان دادن پویایی برنامه های انتخاباتی خود به خبرنگاران گفت که روز انتخابات نیز ممکن است گردهمایی برگزار کند. ترافیک برنامه های ستاد ترامپ برای برگزاری گردهمایی انتخاباتی او صرف نظر از همه گیری مرگبار کرونا صورت می گیرد، که هر روز رکورد تازه ای از نظر میزان مبتلایان بر جا می گذارد.

ترامپ با برگزاری فشرده سخنرانی انتخاباتی آخرین تلاش های خود را بکار بسته تا ورق انتخابات را برخلاف نظرسنجی ها به نفع خود برگرداند. سه روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقیست و ترامپ کماکان در افکارسنجی های عمومی از رقیب دموکرات خود آنهم در ایالت های سرنوشت ساز عقب است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1330

به "ترامپ رکورد می شکند؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "ترامپ رکورد می شکند؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ رکورد می شکند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید