ترجمه شفاهی ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی آنالیز می گردد

به گزارش مجله جگوار به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، به مناسبت حضورایتالیا به عنوان مهمان ویژه سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نشست آنالیز ترجمه شفاهی ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی با همکاری گروه زبان ایتالیایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال روز سه شنبه (26 بهمن) در سالن اجتماعات موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران(سالن زنده یاد علی عاشوری) برگزار می گردد.

ترجمه شفاهی ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی آنالیز می گردد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

این نشست از ساعت 14 تا 16 با حضور کارلوچرتی رایزن فرهنگی ایتالیا در ایران، آنتونیا شرکاء عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، بهرام مفتخری کامرانی نژاد عضوهیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال، حانیه اینانلومترجم و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد.

دراین نشست درخصوص ترجمه شفاهی اعم از ترجمه داخل کابین و ترجمه همزمان فارسی به ایتالیایی و ایتالیایی به فارسی بحث و تبادل نظرمی گردد. ازآن جایی که این شاخه از ترجمه ایتالیایی درایران کمتر به آن پرداخته شده است ضرورت دارد دانشجویان زبان ایتالیایی با این ترجمه آشنایی کافی داشته باشند.

سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت برگزار می گردد. ایتالیا مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه است. تا آغاز نمایشگاه به مناسبت مهمان شدن این کشور نشست های مختلفی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 522

به "ترجمه شفاهی ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترجمه شفاهی ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید