تیک تاک به فعالیت خود در هند خاتمه می دهد

به گزارش مجله جگوار، همزمان با تداوم تحریم تیک تاک توسط هند، این شرکت چینی از تعداد نیروی کار خود در هند کاسته و ممکن است فعالیت در این کشور را به طور کامل متوقف کند.

تیک تاک به فعالیت خود در هند خاتمه می دهد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور بمبئی ما را تجربه کنید.

با گذشت هفت ماه از ممنوع شدن استفاده از تیک تاک در هند، مدیران این اپلیکیشن گپ و تبادل نظر تصمیم گرفته اند از تعداد نیروی کار خود در هند به طور جدی بکاهند و بعضی منابع آگاه از احتمال توقف کامل فعالیت های تیک تاک در هند خبر می دهند.

سخنگوی تیک تاک توقف فعالیت در هند را تأیید ننموده، اما می گوید نیروی کار این شرکت در هند کاهش می یابد. وی در این مورد گفته است: با توجه به اینکه دولت هند در هفت ماه اخیر اظهارنظری در خصوص نحوه حل و فصل موضوعات فیمابین نداشته، تیک تاک با کمال تأسف تصمیم گرفته تا نیروی کار خود در هند را کاهش دهد.

ما امیدواریم تا فعالیت خود در هند را از نو شروع نموده و از صدها میلیون کاربر خود پشتیبانی کنیم.

گفته می گردد تیک تاک بیشتر کارکنان محلی خود را اخراج می نماید. در عین حال تعیین نیست چند نفر کماکان به کار برای تیک تاک ادامه می دهند.

تا آوریل سال 2020 و قبل از شروع تنش نظامی میان هند و چین حدود 30 درصد از دانلودهای تیک تاک مربوط به کشور هند بود. تا ژوئن سال گذشته تیک تاک حدود 167 میلیون کاربر در هند داشت.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1470

به "تیک تاک به فعالیت خود در هند خاتمه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیک تاک به فعالیت خود در هند خاتمه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید