حضور پرشور بانوان در دیدار ایران - پرتغال، علی دایی تشویق شد

به گزارش مجله جگوار، تشویق های بی امان تماشاگران اردبیلی سالن ورزشگاه 6 هزار نفری رضازاده اردبیل را به لرزه درآورده است.

حضور پرشور بانوان در دیدار ایران - پرتغال، علی دایی تشویق شد

این تشویق ها که از ساعاتی قبل از شروع دیدار تیم های ایران و پرتغال شروع شده بود همچنان ادامه داشته و تماشاگران با شعارهای ایرانی با غیرت و ایران ایران سالن رضازاده را به مرز انفجار رسانده اند.

طی لحظات گذشته تماشاگران اردبیل با تمام وجود تیم ملی والیبال ایران را پشتیبانی می کنند و شعار مشترک همه حاضرین در سالن ایران ایران است.

قبل از بازی نیز بازیکنان تیم ملی والیبال ایران با تشویق تماشاگران گرم شدند و در مقابل تشویق های تماشاگران بازیکنان هم پاسخ متقابل دادند.

تشویق بی امان بیش از 6 هزار تماشاگر اردبیلی فضای سنگینی را بر ورزشگاه رضازاده حاکم کرده است .

تماشاگران پرشور اردبیلی علاوه بر بازیکنان ملی پوش والیبال از قبل از شروع این بازی علی دایی فوتبالیست اردبیلی را به شدت تشویق کردند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با حضور در اردبیل و سالن رضازاده تماشاگر بازی ایران - پرتقال را از نزدیک مشاهده می کند.

ظرفیت ورزشگاه 6 هزار نفری رضازاده اردبیل قبل از شروع بازی ایران و پرتغال در اولین بازی هفته چهارم لیگ ملت های والیبال پر شده بود و برخلاف اظهارات مدیران و برغم فروش اینترنتی بلیط، تعداد زیادی از تماشاگران وارد سالن شده و به صورت ایستاده این بازی را می بینند.

بلیط این مسابقات سه روز قبل از مسابقات از طریق اینترنت به فروش رفته است اما در این خصوص اعتراضات زیادی مطرح شده است.

هفته چهارم لیگ ملت های والیبال از 31 خرداد با حضور تیم های ایران، فرانسه، پرتغال و ایران در ورزشگاه 6 هزارنفری رضازاده اردبیل برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 232

به "حضور پرشور بانوان در دیدار ایران - پرتغال، علی دایی تشویق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور پرشور بانوان در دیدار ایران - پرتغال، علی دایی تشویق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید