خانه زیدان دوباره مورد دستبرد واقع شد

به گزارش مجله جگوار، خانه سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید برای دومین بار طی یک سال اخیر مورد حمله گروهی از سارقان نهاده شد.

خانه زیدان دوباره مورد دستبرد واقع شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل اش نشریه آ اس اسپانیا، زین الدین زیدان بار دیگر قربانی حمله سارقان به ملک شخصی اش واقع شده و این بار منزل او در حومه شهر آلمریا مورد دستبرد واقع شده است.

ماه ژوئن سال جاری بود که سرمربی فرانسوی رئال مادرید به اطلاع پلیس اسپانیا رساند که منزلش در مادرید مورد دستبرد واقع شده است، البته او تنها شخصیت فوتبالی در اسپانیا نبود که منزلش مورد دستبرد واقع شد.

طبق گزارش شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا، این بار سارقان ویلای زیزو در منطقه ال چیوه در حومه شهر آلمریا را هدف و مورد سرقت قرار داده اند و این اتفاق در حالی اتفاق افتاده که هیچیک از اعضای خانواده او در محل حضور نداشته اند.

ظاهراً همسایه های خانه زیدان، متوجه ورود سارقان به آنجا شده اند و این موضوع را به پلیس و سرمربی رئال مادرید خبر داده اند و زیزو هم بلافاصله خودش را به آنجا رسانده و با مراجعه به دفتر پلیس درخواست شروع تحقیقات جهت یافتن سرنخی از سارقان را داشته است.

هنوز تعیین نیست که سارقان چه چیزهای از خانه زیدان به سرقت برده اند، خانه ای که در 72 کیلومتری شهر آلمریا واقع است و خانواده سرمربی کهکشانی ها برای دور ماندن از هیاهوی رسانه ها در ایام تعطیلات خود به آنجا می فرایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 665

به "خانه زیدان دوباره مورد دستبرد واقع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه زیدان دوباره مورد دستبرد واقع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید