خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی

به گزارش مجله جگوار، محصولات دکوراسیون داخلی ساختمان از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. معماران و طراحان دکوراسیون داخلی می دانند که انتخاب انواع متریال های دکوراسیون داخلی باید کاملا متناسب با سبک طراحی دکوراسیون صورت بگیرد. به عنوان مثال اگر سبک معماری یک سازه مدرن باشد، استفاده از متریال های کلاسیک برای این فضا جلوه خوبی ایجاد نخواهد کرد! از همین رو متریال شناسی معماری داخلی اهمیت ویژه ای دارد و باید در انتخاب متریال و تک تک آیتم های طراحی دکوراسیون، اصول و قواعدی را رعایت کرد.

خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

عوامل متعددی در انتخاب جدیدترین متریال دکوراسیون داخلی تاثیرگذار هستند که در صورت توجه نداشتن به آن ها، حتی با انتخاب متریال های لوکس نیز نمی توان به فضا روح و شخصیت ویژه ای بخشید. در طول متن به این عوامل تاثیرگذار اشاره خواهیم کرد. انواع متریال های دکوراسیون داخلی را می توان در یک دسته بندی کلی به صورت زیر نام برد:

 • سنگ
 • چوب
 • شیشه
 • آجر

از این محصولات دکوراسیون داخلی می توان به صورت خام و یا فرم داده و شکل گرفته در قسمت های مختلفی از دکوراسیون داخلی استفاده کرد. بطور مثال چوب در اشکال مختلف در جزء به جزء طراحی یک دکوراسیون داخلی به چشم می خورد. علاوه بر این محصولات دکوراسیون داخلی، لوازم های دکوراتیوی چون پارکت لمینت، پوستر، کوسن، پرده، رومیزی، کاغذ دیواری، چمن مصنوعی و ... نیز وجود دارد که در طراحی دکوراسیون داخلی نقش مهمی ایفا می نمایند. برای خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی می توانید تمامی این لوازم دکوراتیو و متریال های لوکس را در این فروشگاه مشاهده کنید.

اهمیت متریال در دکوراسیون داخلی

تا به امروز به این موضوع فکر نموده اید که کیفیت متریال دکوراسیون داخلی تا چه اندازه بر زیبایی و دوام آن دکوراسیون تاثیرگذار است؟ بسیاری از طراحان داخلی و معماران هم عقیده هستند که بکارگیری متریال های روز جهان با بافت و نقش متناسب با هر فضا، می تواند به آن فضا روح و شخصیت منحصربه فردی ببخشد.

از همین رو انتخاب مصالح برای دکوراسیون داخلی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این موضوع به اندازه ای بر زیبایی دکوراسیون تاثیرگذار است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

چه عواملی در انتخاب متریال های لوکس تاثیرگذار است؟

همان طور که تا به اینجای مطلب دریافتید، متریال شناسی معماری داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین هر معمار داخلی باید بداند متناسب با هر فضایی چه متریال هایی را انتخاب کند. عوامل متعددی در انتخاب جدیدترین متریال نما تاثیرگذار است که به عنوان بعضی از آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سازه ساختمان
 • سبک معماری ساختمان
 • محدودیت های بودجه ای
 • سلیقه و نظر کارفرما
 • آب و هوای اقلیمی که سازه در آن قرار گرفته است.

موارد فوق جزو تاثیرگذارترین مواردی هستند که در انتخاب متریال دکوراسیون داخلی نقش دارند. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که انواع متریال های دکوراسیون داخلی باید با یکدیگر در تناسب بوده و هارمونی داشته باشند. چراکه حتی اگر از جدیدترین متریال دکوراسیون داخلی بهره ببرید اما این مصالح در کنار یک دیگر ترکیب بندی مناسبی نداشته باشند، نتیجه دلخواهی نخواهید گرفت.

ایده های دکوراسیون داخلی

بهترین ایده های دکوراسیون داخلی را می توانید در مجله دکوراسیون دکوراچی مطالعه کنید. تعداد زیادی ایده هر روزه منتشر می گردد و شما میتوانید ایده هایی را به شما پیشنهاد دهید تا برای آنها بتوانیم مقالات مناسبی تهیه کنیم.

باتوجه به سبک طراحی داخلی، متریال های جدید دکوراسیون داخلی را انتخاب کنید

کمی پیش گفتیم که متریال های ساختمانی باید در کنار یکدیگر ترکیب و هارمونی داشته باشند. اگر قصد خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی دارید، باید انتخاب تک تک این مصالح با توجه به سبک دکوراسیون صورت بگیرد. به عبارتی می توان اینطور گفت که سبک طراحی دکوراسیون داخلی، تاثیر بسیار زیادی در انتخاب متریال این دکوراسیون دارد.

دکوراسیون داخلی از چه سبکی پیروی می نماید؟ سنتی، مدرن، کلاسیک، وینتژ و ... تمامی از سبک هایی است که برای طراحی دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده می گردد. برای خرید متریال ساختمان، طراح دکوراسیون داخلی باید به سبک معماری فضا توجه ویژه ای داشته باشد. به عنوان مثال یکی از اصلی ترین متریال های دکوراسیون داخلی، متریالی است که برای تغییر رنگ دیوارها از آن استفاده می گردد. این تغییر رنگ باید کاملا متناسب با سبک طراحی دکوراسیون داخلی باشد.

انواع متریال های دکوراسیون داخلی

محصولات دکوراسیون داخلی بسته به کاربردی که دارند بسیار متنوع هستند. اگر می خواهید از متریال های لوکس بهره ببرید، بهتر است از یک مرجع معتبر خرید کنید. خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی مزیتی که دارد، تنوع بالای محصولات موجود در فروشگاه است. در ادامه به بعضی محصولات دکوراسیون داخلی اشاره خواهیم کرد.

استفاده از جدیدترین سنگ ها در دکوراسیون داخلی

یکی از پرکاربردترین متریال هایی که برای طراحی دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده می گردد، انواع سنگ است. استفاده از سنگ در طراحی دکوراسیون داخلی مزایای زیادی دارد و دلیل اصلی آن رنگ های متنوع و انواع بافت هایی است که از این متریال در بازار موجود است. انواع این متریال که با سبک دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد را می توانید در فروشگاه ها یا سایت های فروش متریال دکوراسیون داخلی مانند دکوراچی پیدا کنید.

استفاده از متریال های لوکس از جنس چوب

یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی که در دکوراسیون داخلی کاربرد دارد و هر معماری باید انواع آن را به خوبی بشناسد، انواع چوب است. این متریال سال های زیادی است که مورد توجه معماران داخلی است. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت چوب، امکان فرم پذیری آن است.

با استفاده از تجهیزات صنعتی و تکنیک ها می توان چوب را به اشکال دلخواه درآورد و از آن در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد. کابینت های تمام چوب عظیم ترین نقطه قوت دکوراسیون داخلی آشپزخانه به شمار می فرایند. همچنین چوب می تواند در ساخت انواع متریال های دکوراسیون داخلی مانند پارکت، سرویس مبلمان و ... نیز به کار گرفته گردد.

متریال های جدید دکوراسیون داخلی از جنس شیشه

یکی از پرکاربردترین محصولات دکوراسیون داخلی، شیشه ها هستند. هدف اصلی استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی، ایجاد بعد و عظیم تر نشان دادن فضا و رسیدن به نور بیشتر در پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی است.

شیشه هایی که امروزه برای طراحی دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند را می توان یکی از خاص ترین و جدیدترین متریال نما دانست. چراکه این ماده علاوه بر کاربردهای بی شماری که در طراحی دکوراسیون داخلی دارد، در نماسازی نیز پرکاربرد است. آینه های دکوراتیو که بر روی دیوارهای قسمتی از فضای داخلی ساختمان کار می شوند، یکی از جدیدترین تکنیک های طراحی دکوراسیون داخلی هستند که هواداران زیادی دارند.

محصولات دکوراسیون داخلی از جنس آجر

یکی دیگر از انواع متریال هایی که برای طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند، آجرها هستند. شاید تصور کنید آجر بیشتر در نماسازی نقش دارد. اما از انواع مختلف این متریال برای طراحی دکوراسیون داخلی نیز بسیار استفاده می گردد. به عنوان مثال بسیاری از افراد علاقه مند به طراحی TV Wall آجری هستند.

استفاده از رنگ های گرم این متریال در کنار یک دیگر و ترکیب آن با دیگر بخش های دکوراسیون داخلی، ترکیب دلنشینی ایجاد می نماید. اگر قصد خرید متریال های روز جهان را دارید، خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی را توصیه می کنیم.

انواع لوازم دکوراتیو برای طراحی دکوراسیون داخلی

در قسمت های قبل به انواع مصالح و متریال هایی که در طراحی و معماری دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده می گردد اشاره نمودیم. بخش دیگری از طراحی دکوراسیون داخلی، با یاری لوازم دکوراتیو صورت می گیرد. انواع این لوازم عبارتنداز:

 • پارکت لمینت
 • کاغذ دیواری
 • لوستر و لوازم نورپردازی محیط
 • پوستر
 • رومیزی
 • رانر
 • پرده و ...

علاوه بر انواع متریال های روز جهان که در قسمت های قبل به آن ها اشاره نمودیم، این متریال ها و لوازم دکوراتیو نیز تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی خواهند گذاشت.

خرید از نمایندگی دکوراسیون داخلی

فروش متریال دکوراسیون داخلی از سوی فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد اما برای تضمین کیفیت و خرید مصالح جدید دکوراسیون داخلی ساختمان، بهتر است از یک سایت معتبر که سابقه طولانی مدتی در زمینه فروش این محصولات دارد خرید کنید. با خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی خیالتان بابت کیفیت و مناسب بودن قیمت انواع متریال ساختمان راحت خواهد بود.

منبع: چمدان
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1511

به "خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید متریال دکوراسیون داخلی از دکوراچی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید