دسیسه شیطانی پسرچوپان برای خانم شاخ اینستاگرام

به گزارش مجله جگوار، پسر چوپان که یکی از شاخ های اینستاگرام را ربوده بود و قصد آزار وی را داشت دیروز در دادگاه از خود دفاع کرد.

دسیسه شیطانی پسرچوپان برای خانم شاخ اینستاگرام

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش، رسیدگی به این پرونده از فروردین سال جاری به دنبال شکایت دخترجوانی به نام ساحره که یکی از مدل های تبلیغاتی در اینستاگرام بود شروع شد.

وی در مراجعه به پلیس آگاهی تهران گفت:من چندین عمل جراحی زیبایی انجام داده ام و فالوئر های زیادی در اینستاگرام دارم و یک مدل تبلیغاتی شناخته شده هستم.

ساحره اضافه نمود: مدتی پیش یک پسر جوان برایم پیام فرستاد و گفت صاحب یک شرکت است و از من خواست تا برای شرکت او تبلیغ کنم. او از من خواست تا برای صحبت درباره این موضوع به ملاقاتش بروم. وقتی عکس های او را سوار بر ماشین BMW دیدم حرف هایش را باور کردم و فکر می کردم که پسر پولداری است به همین دلیل به محل قرار در مهرشهر کرج رفتم، اما وقتی با پسر جوان روبه رو شدم فهمیدم چوپان و صاحب 200 گوسفند است.

وی ادامه داد: من به پسرجوان گفتم پشیمان شده ام نمی خواهم برایش کار کنم، اما او گفت صاحب یک دامداری است و می خواهد برای دامداری اش آگهی تبلیغاتی درست کند و پیشنهاد داد تا به او در این زمینه یاری فکری بدهم، اما قبول نکردم. گفتم می خواهم به تهران برگردم. همان موقع پسر جوان گفت می خواهد پژوی دوستش را به تهران برگرداند به همین دلیل از من خواست تا سوار خودرو شوم تا مرا به تهران برساند.

دختر جوان گفت: من سوار خودروی پسر چوپان شدم، اما در جاده او ناگهان تغییر راستا داد و به سمت آزادگان رفت. من که متوجه ماجرا شده بودم از او خواستم تا خودرو را متوقف کند، اما گوش نکرد. شیشه خودرو را پایین کشیدم تا خودم را از شیشه به بیرون پرت کنم، اما پسر جوان به شدت مرا کتک زد، که در این درگیری لباس هایم پاره و مقدار زیادی از مو های سرم کنده شد و به این ترتیب پس از چند دقیقه درگیری توانستم از شیشه خودرو خودم را به بیرون پرت و فرار کنم.

به دنبال این شکایت، ردیابی پسر چوپان شروع و وی بازداشت شد. متهم به آدم ربایی دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و از خود دفاع کرد.

وی که از همسر اولش جدا شده و حالا با همسر دومش زندگی می نماید، اتهامش را نپذیرفت و گفت: من قصد آزار دختر جوان را نداشتم. به او علاقه مند هستم و اگر حاضر باشد می خواهم با او ازدواج کنم.

با انتها دفاعیات این متهم، وی روانه زندان و قرار شد قضات به زودی برایش حکم صادر نمایند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 623

به "دسیسه شیطانی پسرچوپان برای خانم شاخ اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسیسه شیطانی پسرچوپان برای خانم شاخ اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید