زورگیری سریالی از زنان ورزشکار

به گزارش مجله جگوار، مردی که با پرسه زدن در پارک ها از زنان ورزشکار با تهدید سلاح سرد زورگیری می کرد، دستگیر و تحقیق درباره جرائم او شروع شد.

زورگیری سریالی از زنان ورزشکار

به گزارش شرق، کارآگاهان اداره یک پلیس آگاهی تهران وقتی از زورگیری از زنی جوان حین ورزش در پارک باخبر شدند، تحقیقاتی را در این زمینه انجام دادند و توانستند مردی مظنون را بازداشت نمایند. این مرد وقتی تحت بازپرسی نهاده شد ادعا کرد بی گناه است و تا به امروز مرتکب هیچ جرمی نشده است.

با این حال مأموران درصدد برآمدند تحقیقات بیشتری انجام بدهند. آن ها متوجه شدند چند زن دیگر نیز به همین شیوه مورد زورگیری نهاده شده اند، به همین دلیل آن ها را به پلیس آگاهی دعوت و با متهم رودررو کردند. پنج نفر از زنان این مرد را به عنوان دزد زورگیر شناسایی کردند و گفتند شکی ندارند مردی که آن ها را تهدید نموده بود، همین فرد است.

یکی از زنان گفت: من هر روز برای ورزش و پیاده روی به پارک می روم. صبح روز حادثه نیز در حال نرمش کردن بودم که این مرد سراغم آمد و درحالی که چاقو در دست داشت، تهدیدم کرد. من به شدت ترسیده بودم و می ترسیدم او بلایی سرم بیاورد، به همین دلیل وقتی اموالم را خواست، مقاومت نکردم و هرچه داشتم به او دادم و این مرد سپس به سرعت فرار کرد.

در ادامه تعیین شد این دزد بیشتر به دنبال طلا ها و تلفن همراه طعمه های خود بوده و خلوتی پارک در صبح های زود را فرصتی مناسب برای دزدی می دانسته و نقشه هایش را اجرا می نموده است.

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران عظیم، با بیان اینکه متهم به ناچار در ادامه تحقیقات تکمیلی به جرم ارتکابی اعتراف کرد، گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران واقع شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1465

به "زورگیری سریالی از زنان ورزشکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زورگیری سریالی از زنان ورزشکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید