شرکت THQ Nordic استودیو Gunfire Games، سازنده دارک سایدرز 3، را خرید

به گزارش مجله جگوار، به تازگی معلوم شد که شرکت THQ Nordic استودیو گان فایر گیمز (GunFire Games) را با مبلغ نامشخصی خریده است، بعد از خریده شدن این استودیو توسط شرکت THQ Nordic همچنان هر 63 عضو آن در دفتر این استودیو در شهر آستین مشغول به کار هستند و همچنین دیوید آدامز (David Adams) مانند گذشته مدیرعامل این استودیو باقی می ماند.

شرکت THQ Nordic استودیو Gunfire Games، سازنده دارک سایدرز 3، را خرید

بر اساس قرارداد بسته شده، تمامی حق و حقوق بازی های استودیو گان فایر گیمز از این به بعد برای شرکت THQ Nordic است، حتی بازی هایی که در حال ساخت بوده اند و به زودی منتشر می شوند، به طور مثال بازی Remnant: From The Ashes که جزء این دسته به شمار می رود و در هفته بعد منتشر خواهد شد. بر طبق گزارش های شرکت THQ Nordic میزان سرمایه گذاری آن ها بر روی استودیو گان فایر گیمز بعد از 4 سال به آن ها باز خواهد گشت.

لارس وینگفورس (Lars Wingefors)، مدیرعامل شرکت THQ Nordic، درباره خریدن استودیو گان فایر گیمز می گوید: خریدن این استودیو جا پای شرکت ما را در کشور آمریکا تقویت کرد و همچنین آدم های بسیار با تجربه و با استعدادی را که قبلا در سری بازی های Darksiders با آن ها سابقه همکاری داشتیم، به تیم ما اضافه نمود. از همان روز اول ما همکاری بسیار خوبی را با این استودیو داشتیم و انتظار داریم که در کنار هم پرو ژه های آینده را به خوبی پیش ببریم. ما ورود اعضای استودیوی گان فایر گیمز را به خانواده THQ Nordic تبریک می گوییم.

بازی Darksiders 3 ساخته استودیوی گان فایر گیمز در تاریخ 6 آذر سال گذشته عرضه شد و توانست موفقیت نسبی ای به دست آورد، همچنین این استودیو در ساخت سایر بازی های دارک سایدز نیز دستی داشته است، به نظر می رسد مشارکت این استودیو با شرکت THQ Nordic با توجه به سابقه همکاری ای که دارند، می تواند بسیار مفید باشد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 281

به "شرکت THQ Nordic استودیو Gunfire Games، سازنده دارک سایدرز 3، را خرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت THQ Nordic استودیو Gunfire Games، سازنده دارک سایدرز 3، را خرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید