مرگ پسر بچه هندی پس از چهار روز گرفتاری در چاه

به گزارش مجله جگوار، پسر بچه دو ساله هندی که از چهار روز پیش به چاهی متروکه سقوط نموده بود، برغم کوشش های صورت گرفته، جان باخت و عملیات امدادگران با شکست سرانجام یافت.

مرگ پسر بچه هندی پس از چهار روز گرفتاری در چاه

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، روز آدینه سوجیت ویلسون، پسر بچه دو ساله هندی به عمق 7 متری چاهی در ایالت تامیل نادو سقوط کرد و در پی این حادثه عملیات گسترده ای برای نجات جان او شروع شد.

کوشش امدادگران برای حفر تونلی موازی برای دسترسی به سوجیت منجر به سقوط بیشتر او تا عمق 30 متری چاه شد. طی عملیات نجات، اکسیژن به یاری پمپ به عمق چاه پمپاژ می شد.

دوربین های تصویربرداری حرارتی بعد از ظهر روز شنبه گرما را که نشانه زنده ماندن این پسر بچه بود، تشخیص داده بودند. با این حال امروز (سه شنبه) امدادگران بوی ناشی از فاسد شدن جسد سوجیت را تشخیص داده و مرگ او را خاطرنشان کردند.

بدین ترتیب پس از چهار روز گرفتار ماندن در چاهی عمیق و چهار روز بدون آب و غذا به سر کردن، سوجیت قادر به تحمل این وضعیت نشده و جان باخت.

مدیر بخش حمل و نقل و کمیساریای امداد و نجات هند خاطرنشان کرد که با وجود کوشش بسیار تیم های امدادی برای نجات جان این پسر بچه، متاسفانه عملیات موفقیت آمیز نبوده و با اطلاع از مرگ او، دستور توقف روند حفاری صادر شده است.

بنا بر گزارش شبکه خبری اسکای نیوز و به گفته امدادگران، زمین صخره ای و سخت اطراف چاه، کوشش امدادگران و ماشین های حفاری برای نفوذ به عمق زمین و دسترسی به این پسر بچه را سخت ساخته بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 431

به "مرگ پسر بچه هندی پس از چهار روز گرفتاری در چاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ پسر بچه هندی پس از چهار روز گرفتاری در چاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید