هتل های دامغان و شاهرود؛ اقامت در شهر صددروازه

به گزارش مجله جگوار، هتل های شهرهای دامغان، شاهرود و بسطام در استان سمنان، نه تنها دارای تنوع بسیاری بوده، بلکه از امکانات متنوعی نیز برخوردار هستند.

هتل های دامغان و شاهرود؛ اقامت در شهر صددروازه

استان سمنان دارای شهرهای تاریخی و باستانی است که از جمله آن ها می توان به دامغان (که در قدیم با نام شهر صددروازه شناخته می شده است)، شاهرود و بسطام اشاره نمود. شما برای اقامت در این سه شهر، گزینه های مناسبی برای اقامت در هتل خواهید داشت و تنوع واحدهای اقامتی، از یک تخته تا پنج تخته، سوئیت و آپارتمان را در بر می گیرد. با هتل های دامغان و هتل های شاهرود و هتل های بسطام در استان سمنان آشنا شوید.

فهرست هتل های معرفی شده در مقاله

هتل های سمنان

هتل قصر (4 ستاره) - بسطام

هتل جهانگردی بسطام (2 ستاره) - بسطام

هتل جهانگردی دامغان (2 ستاره) - دامغان

هتل دانش (2 ستاره) - دامغان

مهمانسرا امیر (1 ستاره) - دامغان

هتل پارمیدا (4 ستاره) - شاهرود

مهمانسرا جهانگردی شاهرود (2 ستاره) - شاهرود

هتل نادر (1 ستاره) - شاهرود

خانه مسافر وصال (1 ستاره) - شاهرود

هتل رویال (1 ستاره) - شاهرود

هتل قصر

هتل قصر که از هتل های 4 ستاره بسطام به شمار می رود، در هفت طبقه دارای دو تالار مجلل، چهل واحد اقامتی شامل اتاق، سوئیت های لوکس و دیگر امکانات رفاهی است. این هتل که در سال 1396 افتتاح شده است، دارای اتاق های یک تخته، دو تخته دبل و توئین، سوئیت دو نفره، اتاق سه تخته، چهارتخته و سوئیت چهار نفره رویال است.

امکانات هتل:

روم سرویس، شبکه پخش فیلم، پاورسوئیچ، چای ساز، بالکن، صبحانه، آشپزخانه، صندوق امانات، فروشگاه، تاکسی سرویس، پذیرش 24 ساعته، آسانسور، زنگ هشدار، کافی شاپ، اتاق چمدان، خدمات تور، پارکینگ، خدمات تهیه بلیط، اینترنت رایگان در اتاق و لابی، خشکشویی

آدرس: شاهرود، منطقه نمونه گردشگری بسطام، ابتدای بلوار کشاورز

هتل جهانگردی بسطام

هتل جهانگردی بسطام که با نام مهمانسرا جهانگردی بسطام نیز شناخته می گردد، تنها هتل 2 ستاره شهر بسطام بوده و در 7 کیلومتری شمال شرق شهرستان شاهرود، در استان سمنان، واقع شده است. این هتل که در سال 1354 ساخته شده و در سال 1380 مورد بازسازی نهاده شده است، در دو طبقه، دارای 25 واحد اقامتی شامل اتاق های دو تخته توئین و دبل، سه تخته، سوئیت سه نفره و سوئیت ویژه سه نفره است. این هتل بعلاوه به موزه مردم شناسی و باستان شناسی، بازار سرپوشیده، آرامگاه بایزید بسطامی و مسجد جامع دسترسی دارد.

امکانات هتل:

صبحانه، بالکن، اینترنت طبق تعرفه در اتاق، کافی شاپ، اتاق چمدان، خشکشویی، پذیرش 24 ساعته، فضای سبز، صندوق امانات، پارکینگ

آدرس: بسطام، بلوار شهید بهشتی، جنب پارک شهرداری

هتل جهانگردی دامغان

هتل جهانگردی دامغان که از هتل های 2 ستاره دامغان به شمار می رود، در سال 1354 با 14 واحد اقامتی فعالیت خود را شروع کرد و در سال 1384 مورد بازسازی نهاده شد. این هتل به جاذبه های گنبد زنگوله، برج چهل دختر دامغان و پاساژ ولیعصر بسیار نزدیک بوده و دارای اتاق های دو تخته، سه تخته و سوئیت چهار نفره است.

امکانات هتل:

صبحانه، اینترنت رایگان در اتاق، چایخانه سنتی،کافی نت، پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی، صندوق امانات، کتابخانه، فضای سبز، پارکینگ

آدرس: دامغان، چهارراه لاله، میدان آزادی، بلوار شمالی، جنب پارک شهر

هتل دانش

هتل دانش دامغان که از هتل های دو ستاره این شهر است، زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی دامغان بوده و در سال 1371 افتتاح شده است. این هتل که در سال های 1380 و 81 مورد بازسازی نهاده شده، در 2 طبقه دارای اتاق های یک تخته، دو تخته و سه تخته بوده و به گنبد زنگوله، پاساژ ولیعصر و برج چهل دختر دامغان بسیار نزدیک است.

امکانات هتل:

سالن اجتماعات، خشکشویی، امانتداری، سالن کنفرانس، صبحانه، صندوق امانات، اینترنت

آدرس: دامغان، میدان امام، خیابان شهید بهشتی

مهمانسرا امیر

مهمانسرا امیر که مهمانسرایی 1 ستاره در دامغان است، در سال1381 ساخته شده و در سال 1395 مورد بازسازی نهاده شده است. این مهمانسرا در 2 طبقه، دارای 25 واحد اقامتی شامل اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته بوده و به مسجد جامع دامغان، مسجد تاریخانه دامغان، تپه حصار و غار شیربند این شهر دسترسی دارد.

امکانات هتل:

اینترنت، صبحانه، رستوران، خشکشویی، روم سرویس 24 ساعته

آدرس: دامغان، میدان ورزش

هتل پارامیدا

هتل پارامیدا که از هتل های 4 ستاره شهر شاهرود است، در سال 1386 ساخته شده و در سال 1394 مورد بازسازی نهاده شده است. این هتل که بزرگ ترین و مجلل ترین هتل مسافرتی در شاهرود به شمار می رود، در 2 طبقه، دارای 40 واحد اقامتی شامل آپارتمان یکخوابه دو نفره، یکخوابه سه نفره، یکخوابه چهار نفره، دو خوابه پنج نفره، دو خوابه شش نفره، دو خوابه هفت نفره و دو خوابه هشت نفره است.

امکانات هتل:

روم سرویس، مینی بار رایگان، صبحانه، چای ساز، اینترنت رایگان در اتاق، تاکسی سرویس، فضای سبز، پارک کودک، خدمات باربری، پذیرش 24 ساعته، خدمات بیدار باش، خدمات برای افراد توان خواه، صندوق امانات، کافی نت، زمین تنیس، زمین ورزشی، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، پارکینگ، اینترنت رایگان در لابی، خشکشویی

آدرس: شاهرود، خیابان تهران، بلوار دانشگاه، مقابل ترمینال، جنب اداره راه

مهمانسرا جهانگردی شاهرود

مهمانسرا جهانگردی شاهرود تنها هتل های 2 ستاره شاهرود است، در سال 1351 ساخته شده و در سال 1388 مورد بازسازی نهاده شده است. این مهمانسرا در 1 طبقه، دارای 15 واحد اقامتی شامل اتاق یک تخته، سه تخته و سوئیت چهار نفره بوده و به جاذبه هایی مانند مسجد جامع، آرامگاه بایزید بسطامی، بازار سرپوشیده و موزه مردم شناسی و باستان شناسی نزدیک است.

امکانات هتل:

صبحانه، اینترنت رایگان در اتاق و لابی، صندوق امانات، پارکینگ

آدرس: شاهرود، ابتدای خیابان فردوسی، داخل پارک شهر

هتل نادر

هتل نادر که از هتل های 1 ستاره شاهرود است، در سال 1357 ساخته شده و در سال 1393 مورد بازسازی نهاده شده است. این هتل در 2 طبقه، دارای 18 واحد اقامتی شامل اتاق های دو تخته، دو تخته توئین، سه تخته، چهار تخته و سوئیت چهار نفره بوده و گفتنی است، بعضی اتاق های این هتل فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند.

امکانات هتل:

روم سرویس، اینترنت در اتاق، صبحانه، زنگ هشدار، اتاق چمدان، شبکه پخش فیلم، پارکینگ، پذیرش 24 ساعته، خدمات بیدار باش، اینترنت در لابی، صندوق امانات، تاکسی سرویس، خشکشویی

آدرس: شاهرود، چهارراه نادر، خیابان دانشجو، نبش کوچه پنجم

خانه مسافر وصال

خانه مسافر وصال شاهرود که از هتل های 1 ستاره این شهر است، در سال 1394 تاسیس شده و در 1 طبقه، دارای 4 واحد اقامتی شامل آپارتمان دو خوابه چهار نفره و آپارتمان دو خوابه پنج نفره است.

امکانات هتل:

امکان پخت و پز، اینترنت رایگان در اتاق، چای ساز، آشپزخانه، پارکینگ، اینترنت رایگان در لابی

آدرس: شاهرود، خیابان ابن یمین، روبه روی کوچه اول، پلاک 16

هتل رویال

هتل رویال شاهرود که از هتل های 1 ستاره این شهر است، در سال 1395 تاسیس شده و در 5 طبقه، دارای 24 واحد اقامتی شامل اتاق دو تخته دبل و تویین و سه تخته است.

امکانات هتل:

صبحانه، پاورسوئیچ، چای ساز، اینترنت در اتاق و لابی، صندوق امانات، شبکه پخش فیلم، پارکینگ، پذیرش 24 ساعته، آسانسور، خشکشویی

آدرس: شاهرود، خیابان دانشجو، جنب اداره فنی و حرفه ای خواهران

منبع عکس: گوگل مپ و سایت ها قصر بسطام، هتل های جهانگردی و اقامت 24

منبع: کجارو / alaedin.travel / jabama.com / iranhotelonline.com / tripyar.com / hotelghasrbastam.com / eghamat24.com
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2021

به "هتل های دامغان و شاهرود؛ اقامت در شهر صددروازه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل های دامغان و شاهرود؛ اقامت در شهر صددروازه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید