پیگیری مترو برای برطرف نواقص هواسازهای برخی از ایستگاه های خط 3

به گزارش مجله جگوار، فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه هوا سازهای پر قدرت مترو، سازه های مهمی هستند که چه در بحث ایمنی مسافران و چه در بحث کیفیت هوای داخل ایستگاه ها و خطوط مترو، بسیار مؤثرند، اضافه کرد: هوا ساز برخی از ایستگاه های خط سه راه اندازی نشده است؛ اما پیگیر برطرف نقص هواسازهای خط سه مترو هستیم و سعی می کنیم بهترین خدمات را ارایه دهیم.

پیگیری مترو برای برطرف نواقص هواسازهای برخی از ایستگاه های خط 3

وی بیان نمود: ارتقای سطح خدمات موجود و حفظ آن بسیار هزینه دارد و سعی می کنیم بهترین خدمات را ارایه دهیم؛ چرا که نواقص اتفاقی، موجب نارضایتی می گردد.

نوبخت در ادامه گفت: در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به صورت جدی پیگیر برطرف نواقص هستیم و شهروندان و مسافران محترم نیز در صورت برخورد با هر مشکلی می توانند از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره 30004277، سامانه تلفن گویا به شماره 6-88740163 و ارسال ایمیل به آدرس [email protected] پیام ها، پیشنهادات و انتقادهای خود را بیان نمایند و با کمال میل پذیرای شنیدن انتقادات هستیم؛ چراکه هدف و وظیفه ما تکریم مسافران است نه انکار نواقص و کاستی ها.

وی در سرانجام با تاکید بر خدمات رسانی مطلوب، ایمن، سریع به شهروندان و مسافران اعلام کرد: خدمتگزاری به مردم و ارائه خدمات مناسب در سطح شهر به شهروندان از اصلی ترین اهداف مترو است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 14

به "پیگیری مترو برای برطرف نواقص هواسازهای برخی از ایستگاه های خط 3" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری مترو برای برطرف نواقص هواسازهای برخی از ایستگاه های خط 3"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید