کتابهای ضد ترامپ در صدر فروش آمازون

به گزارش مجله جگوار، کتاب خاطرات جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ، پیش از انتشار رسمی، در صدر فهرست فروش سایت آمازون قرار گرفتند.

کتابهای ضد ترامپ در صدر فروش آمازون

به نقل از گاردین، کتاب اتاقی که در آن رخ داد شامل مروی بر خاطرات جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا، در حالی قرار است از سه روز دیگر (23 ژوئن) منتشر گردد که با کنار زدن کتاب هایی درباره نژادپرستی به صدر فهرست فروش سایت آمازون راه یافته است.

این کتاب که دونالد ترامپ و کاخ سفید در کوشش برای جلوگیری از انتشار آن هستند، در حالی در رتبه نخست پرفروش ترین های آمازون قرار گرفته که نقدهای مثبتی درباره آن نوشته نشده و نیویورک تایمز و واشنگتن پست آن ر اثری غلوشده و خودبزرگ بینانه توصیف نموده اند.

در بخش هایی از کتاب خاطرات نوشته جان بولتون که در فضای مجازی منتشر شده، مشاور ارشد و سابق امنیت ملی آمریکا چهره ای مخرب از ترامپ ترسیم می نماید که برای تامین منافع شخصی و انتخاب مجدد خود، از سیاست خارجی آمریکا سوءاستفاده نموده است.

در رتبه دوم پرفروش ترین کتاب های آمازون پس از کتاب اتاقی که در آن رخ داد، کتاب خاطرات مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ قرار گرفته که خیلی زیاد و همواره ناکافی نام دارد و زیر عنوان اصلی آن نوشته چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را ساخت.

کتاب خاطرات مری ترامپ که قرار است از هفته آینده (28 وئن) منتشر گردد نیز حاوی اطلاعات رسواکننده ای درباره شخصیت دونالد ترامپ و چگونگی تبدیل شدن او به فردی است که امروز سلامت، امنیت مالی و اجتماعی جهان را تهدید می نماید.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1150

به "کتابهای ضد ترامپ در صدر فروش آمازون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابهای ضد ترامپ در صدر فروش آمازون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید