کولاکوویچ: تیم های آسیایی انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند، امیدوارم فردا یک پله بهتر از امروز باشیم

به گزارش مجله جگوار، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همه تیم های آسیایی فقط به خاطر قدرت تیم ایران، انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند.

کولاکوویچ: تیم های آسیایی انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند، امیدوارم فردا یک پله بهتر از امروز باشیم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله جگوار، ایگور کولاکوویچ در مورد پیروزی سه بر صفر شاگردانش مقابل چین تایپه و راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: من به شخصه انتظار چنین بازی سختی را داشتم. چون در مقابل تیم های آسیایی، زیاد به میدان رفته ام. همه تیم های آسیایی فقط به خاطر قدرت تیم ایران انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند.

وی ادامه داد: چین تایپه در این دیدار بسیار خوب عمل کرد و ما نیز در ابتدای هر ست مشکل داشتیم. بازیکنان ما انرژی زیادی در این دیدار مصرف کردند اما همه ما واقف بودیم که این بازی حساسیت بسیار بالایی دارد.

کولاکوویچ گفت: آمار نشان می دهد که ما در حمله 55 درصد پیروز بودیم و تیم حریف بیشتر امتیازات خود را از دفاع و ضد حمله گرفت. آنها دو برابر ما در ضد حمله پیروز بودند.

سرمربی تیم ملی ایران در مورد مصدومان تیمش گفت: مجرد به تازگی از بند مصدومیت رها شده و امروز می توانست به صورت عادی پرش کند. فیاضی اما در موقع گرم کردن دچار مشکل شد و بازی نکرد ولی در ادامه مسابقات، هیچ کدام از بازیکنان مسئله ای نخواهند داشت.

کولاکوویچ در انتها در مورد بازی بعدی تیمش مقابل کره شرح داد: تیم ملی کره شبیه چین تایپه بازی می کند. ما در این چند سال بازی های زیادی در مقابل هم انجام داده ایم و آنها انگیزه زیادی برای مقابله با ما دارند. امیدوارم فردا یک پله بهتر از امروز باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 408

به "کولاکوویچ: تیم های آسیایی انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند، امیدوارم فردا یک پله بهتر از امروز باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: تیم های آسیایی انگیزه زیادی برای رویارویی با ما دارند، امیدوارم فردا یک پله بهتر از امروز باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید