احتمال برگزار نشدن نمایشگاه کتاب در زمان مقرر

به گزارش مجله جگوار، مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آنالیز موضوع تعویق زمان برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به دلیل شرایط بهداشتی کنونی اطلاع داد.

احتمال برگزار نشدن نمایشگاه کتاب در زمان مقرر

جهت دریافت مشاوره خدمات اندازه کاتالوگ در فتوشاپ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، سیدمحمد طباطبایی گفت: در راستای صیانت از سلامت عمومی جامعه و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تعویق زمان برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران در دست آنالیز است.

وی شرح داد: نمایشگاه کتاب تهران ابعاد گوناگونی دارد که تصمیم گیری درباره تعویق زمان برگزاری آن نیازمند آنالیز دقیق است و نمی توان بدون توجه به همه جوانب تصمیم گرفت.

مدیر روابط عمومی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: جمعیت مخاطب نمایشگاه کتاب تهران به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی کشور، تعداد چشمگیر افراد درگیر در برگزاری این رویداد و نوع تعامل در نمایشگاه از جمله مواردی است که توجه به آن ها در پیشگیری از شیوع بیماری ضرورت دارد.

طباطبایی اضافه نمود: از سوی دیگر شیوع ویروس کرونا، شکل بین المللی پیدا نموده است و نمایشگاه کتاب تهران به عنوان یک رویداد بین المللی باید به این نکته هم توجه داشته باشد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر آنالیز موضوع در دست انجام است و شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران به عنوان بالاترین مرجع تصمیم گیری در ساختار نمایشگاه در روز های آینده تشکیل جلسه خواهد داد و درباره تعویق زمان برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران تصمیم گیری خواهد نمود. انتظار می رود تا هفته آینده تصمیم نهایی اتخاذ و اعلام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 855

به "احتمال برگزار نشدن نمایشگاه کتاب در زمان مقرر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال برگزار نشدن نمایشگاه کتاب در زمان مقرر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید