اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای هرمزگان

به گزارش مجله جگوار، معاون مالی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای صیادی با پیگیری های مستمر استاندار هرمزگان در راستای برطرف دغدغه صیادان استان اطلاع داد.

اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای هرمزگان

به گزارش مجله جگوار به نقل از ایسنا، حمید پورمحمدی پنج شنبه شب(21 آذر) در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با اشاره به پیگیری های مستمر استاندار هرمزگان در مورد چندین مورد از مسائل مهم این استان، بیان کرد: با پیگیری های اجرا شده از سوی دکتر همتی، اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای صیادی انجام شد و این سهمیه در نظر گرفته شده و از روز شنبه هفته آینده ابلاغ می گردد.

وی ادامه داد: با این اقدام و پیگیری های اجرا شده از سوی استاندار هرمزگان در سطح ملی، دغدغه صیادان بزرگوار در مورد سهمیه بنزین برطرف شد.

معاون مالی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور اضافه نمود: خرید تضمینی آب از آب شیرین کن ها برای تامین آب شرب در استان هرمزگان از دیگر موارد مورد تاکید و پیگیری استاندار هرمزگان بود.

پورمحمدی توضیح داد: با این پیگیری ها میزان اعتبارات خرید تضمینی آب در لایحه بودجه سال 99 افزایش چشمگیری یافت تا آب شرب مورد احتیاج این استان به شکل مناسب به وسیله آب شیرین کن ها تأمین گردد.

وی اعلام نمود: همچنین برای تامین برق جزایر هرمزگان اعتبارات ویژه ای در نظر گرفته شده است که این امر نیز با پیگیری های استاندار هرمزگان محقق شد.

معاون مالی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: اعتبارات تسهیلات ارزان قیمت و با هدف اشتغالزایی در حوزه پرورش ماهی و ایجاد گلخانه های کشاورزی نیز با پیگیری های اجرا شده توسط استاندار هرمزگان تامین شده و این تسهیلات پرداخت می گردد.

وی اضافه نمود: همچنین در حوزه تامین مسکن محرومان و نوسازی مدارس استان هرمزگان، تدابیر ویژه ای در نظر گرفته شده که به زودی اعلام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 654

به "اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید