استاندارد اند پورز چشم انداز بلندمدت مالی اروپا را تیره ارزیابی کرد

به گزارش مجله جگوار، خبرنگاران: موسسه اعتبار سنجی استاندارد اند پورز با توجه به بحران یونان و تمایل انگلیس برای خروج از اروپا چشم انداز بلند مدت مالی اروپا را از حالت پایدار به منفی تنزل داد.

استاندارد اند پورز چشم انداز بلندمدت مالی اروپا را تیره ارزیابی کرد

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل مجله جگوار به نقل از اس ار اف سوئیس، مؤسسه اعتبار سنجی استاندارد اند پورز ابرهای تیره را بر فراز اروپا دیده و چشم انداز بلند مدت برای اتحادیه اروپا را از حالت پایدار به منفی تنزل داد.

این مؤسسه اعتبارسنجی به این ترتیب روی بحران یونان و تمایل انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا واکنش نشان داد.

مؤسسه استاندارد اند پورز آشکارا به این مسئله اعتقاد ندارد که یونان در وضعیتی قرار خواهد گرفت که بتواند بدهی های خود را به اتحادیه اروپا بازپرداخت کند.

این مؤسسه با اشاره به تعهدات و وعده های مکرر اتحادیه اروپا درباره حمایت از یونان، چشم انداز دراز مدت این اتحادیه را از حالت پایدار به منفی تنزل داد.

با توجه به این ارزیابی مؤسسه اعتبارسنجی استاندارد اند پورز مبنی بر اینکه یونان بدهی های خود به اتحادیه اروپا را نمی تواند پرداخت کند، این مسئله قابل تصور است که این مؤسسه، اعتبار مالی اتحادیه اروپا را که در حال حاضر AA+است را هم کاهش دهد.

این مؤسسه اعتبار سنجی همچنین بحث های اروپا درباره انگلیس را نیز در کاهش چشم انداز اتحادیه اروپا از حالت پایدار به منفی مؤثر دانست. مؤسسه اعتبارسنجی استاندارد اند پورز درباره امکان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به عنوان یکی از عظیم ترین پرداخت کنندگان سهم کمکی به جامعه بین المللی ابراز نگرانی کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1143

به "استاندارد اند پورز چشم انداز بلندمدت مالی اروپا را تیره ارزیابی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندارد اند پورز چشم انداز بلندمدت مالی اروپا را تیره ارزیابی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید